ژنراتور لروی سومر (Leroy Somer)

نفت و گاز

  نفت و گاز

Leroy-Somer & Kato Engineering تخصص و راه‌حل‌های تولید برق را به بازیگران اصلی زنجیره تامین نفت و گاز ارائه می‌کند: تولیدکنندگان، پالایشگاه‌ها، شرکت‌های ساختمانی و مشاوران. ما بیش از 40 سال است که ژنراتورهایی را برای کاربردهای دریایی و خشکی تولید می کنیم، با بیش از 10000 واحد تولید شده در مجموع بیش از 12000 مگاوات در سراسر جهان.

تخصص نفت و گاز

بر اساس دانش عمیق ما در مورد کاربردهای استخراج، پردازش و حمل و نقل سوخت، ما راه حل های اختصاص داده شده به تاسیسات و تجهیزات صنعتی را ارائه می دهیم:

 • تاسیسات دریایی از جمله سکوهای ثابت (سرچاه، فرآیندها، محله های زندگی و غیره) و سکوهای تولید شناور (FPSO/FRSU).
 • تاسیسات خشکی شامل سر چاه ها، فرآیندها، پالایشگاه ها و همچنین پایانه های مایع سازی و گازسازی.
 • تجهیزات حمل و نقل مانند ایستگاه های فشرده سازی برای خطوط لوله و حامل های LNG برای لوله گذاری و کابل ها.

ژنراتورهای ما جزو قابل اطمینان ترین در جهان هستند. به همین دلیل است که شرکت هایی مانند ExxonMobil®، Shell®، Total®، BP®، Texaco® از ژنراتورهای ما برای برخی از سخت ترین کارهای خود استفاده می کنند.

ویژگی های محصول

چرخه عمر طولانی / نگهداری کم:

 • هسته های ژنراتور برای به حداقل رساندن تلفات و گرمایش هسته ساخته شده اند.
 • سیم‌پیچ‌های آمورتسسور مسی برای کاهش گرمایش قفس دمپر ناشی از بارهای غیرخطی.
 • سیم آهنربای نواری چرخشی میکا در سیم پیچ های شکل استاتور تقریباً دو برابر ظرفیت مقاومت در برابر موج آنی را در مقایسه با سیم با پوشش شیشه ای فراهم می کند. سیم پیچ ها با استانداردهای صنعتی از جمله IEEE 522 و IEC 35-15 مطابقت دارند.
 • عایق براکت انتهایی درایو مخالف بین آستین و یاتاقان برای جلوگیری از عبور جریان شفت از طریق یاتاقان که می تواند به سطوح یاتاقان آسیب برساند.

قابل اعتماد، حتی در شرایط سخت:

 • عملکرد ثابت 24/7.
 • سیستم‌های عایق روتور و استاتور با اشباع فشار خلاء (VPI) در محیط‌های خشن نسبت به روش‌های سنتی عایق‌کاری در غوطه‌وری و پخت، حفاظت بهتر و سازگارتر را ارائه می‌کنند.
 • نوار عایق لایه ای دقیق حداکثر خواص عایق و تناسب بهینه را در شکاف سیم پیچ شکل تضمین می کند تا خرابی زودرس را در شرایط سخت کاهش دهد.

پیشنهادات طراحی جهانی و سفارشی:

 • امکان طراحی با هر مشخصاتی.
 • سیستم های تحریک از تغییرات سطح بار بالا با کاهش نوسانات ولتاژ پشتیبانی می کنند.

الزامات و مشخصات نظارتی

ما سیستم‌های تولید برق را طراحی می‌کنیم که با تمام استانداردهای بین‌المللی (ATEX، UL، ABS، NEC، CSA…) مطابقت دارند و استانداردهای صنعت را برای عملکرد، قابلیت اطمینان، قابلیت نگهداری و فشرده بودن برآورده می‌کنند.

در صورت درخواست، برخی از تاییدیه های خاص را می توان دریافت کرد.

خدمات

یک شبکه جهانی از مراکز خدمات معتبر می تواند تعمیرات و نگهداری محصولات را برای صنعت نفت و گاز ارائه دهد. در همه جای دنیا مرکز خدماتی وجود دارد که می تواند نیازهای شما را برطرف کند.

تخصص هوانوردی

ژنراتورهای Leroy-Somer و Kato Engineering راه حل های نوآورانه و قابل اعتمادی را برای نیازهای نیروی پشتیبانی زمینی هوانوردی ارائه می دهند. Leroy-Somer و مجموعه‌های موتور ژنراتور Kato برای سیستم‌های مرکزی 400 هرتز را می‌توان در تأسیسات مونتاژ بزرگترین تولیدکنندگان هواپیماهای تجاری در ایالات متحده، همراه با فرودگاه‌ها و تأسیسات نظامی بزرگ در ایالات متحده و سراسر جهان یافت.

مشتریان ما به قابلیت اطمینان، دوام، کیفیت و نبوغ مهندسی قابلیت های طراحی مجموعه 400 هرتز MG ما متکی هستند.

موتور ژنراتورهای Leroy-Somer و Kato Engineering مزایای زیادی نسبت به سیستم های حالت جامد دارند، از جمله: مجموعه موتور ژنراتور مهندسی کاتو

 • به راحتی توسط برق و / یا مکانیک نگهداری می شود. بدون نیاز به متخصص
 • محتوای هارمونیک پایین در ورودی و خروجی MG از بدون بار به بار خطی کامل تنظیم می شود
 • عایق الکتریکی کامل
 • قابلیت اضافه بار بالا
 • ساخت و ساز ساده و مستحکم تحمل افت ولتاژ، نویز و نویز و همچنین عایق بندی کامل ورودی به خروجی را فراهم می کند.
 • خود تهویه
 • ثابت یا قابل حمل

خدمات

یک شبکه جهانی از مراکز خدمات معتبر می تواند تعمیرات و نگهداری محصولات را برای صنعت هوانوردی ارائه دهد. در همه جای دنیا مرکز خدماتی وجود دارد که می تواند نیازهای شما را برطرف کند. بیشتر بدانید

 

ساختمان و ساخت و ساز

 ساختمان و ساخت و ساز

تخصص ساخت و ساز

آلترناتورهای Leroy-Somer انتخاب بسیاری از رهبران صنعت برای تامین نیازهای ساختمانی خود هستند. با توانایی انطباق با محیط‌های دشوار، همیشه می‌توانید روی دینام‌های Leroy-Somer برای ارائه عملکرد پرایم یا توان پشتیبان قابل اعتماد حساب کنید. دینام های ما را می توان با توجه به مشخصات یا محیط شما سفارشی کرد، مهم نیست که چقدر سخت باشد.

استانداردها و گواهینامه ها

Leroy-Somer دینام‌هایی را برای سیستم‌های تولید برق طراحی می‌کند که می‌توانند با استانداردهای بین‌المللی متعدد (ISO، IEEE، MIL-STD، NEMA، US، CSA…) مطابقت داشته باشند و از نظر عملکرد، قابلیت اطمینان، قابلیت نگهداری و فشرده‌بودن استانداردهای صنعت را برآورده کنند. با هر پیشنهاد، ما الزامات خاصی را برای نیازهای برنامه شما بیان می کنیم.

خدمات

یک شبکه جهانی از مراکز خدمات معتبر می تواند تعمیرات و نگهداری محصولات را برای صنعت ساخت و ساز ارائه دهد. در همه جای دنیا مرکز خدماتی وجود دارد که می تواند نیازهای شما را برطرف کند.

 

تجاری و صنعتی

 تولید برق تجاری

تخصص خرده فروشی و بازرگانی

هزاران دینام ما در هتل‌ها، سوپرمارکت‌ها، مراکز خرید و ساختمان‌های عمومی در سرتاسر جهان مشغول به کار هستند و در صورت نیاز راه‌حل‌های انرژی حیاتی و قابل اعتماد ارائه می‌کنند. آنها آسایش و ایمنی را برای افراد و سیستم های IT در صورت قطع برق اصلی به ارمغان می آورند. تجربه و کیفیت دینام های Leroy-Somer را به راه حل مناسب تبدیل کرده است.

استانداردها و گواهینامه ها

Leroy-Somer سیستم‌های تولید برق را طراحی می‌کند که می‌توانند با استانداردهای بین‌المللی متعددی (ISO، IEEE، MIL-STD، NEMA…) مطابقت داشته باشند و استانداردهای صنعت را برای عملکرد، قابلیت اطمینان، نگهداری و فشرده‌بودن برآورده یا از آن فراتر بروند. با هر پیشنهاد، ما الزامات خاصی را برای نیازهای برنامه شما بیان می کنیم.

خدمات

یک شبکه جهانی از مراکز خدمات معتبر می تواند تعمیرات و نگهداری محصولات را برای صنعت خرده فروشی و بازرگانی ارائه دهد. در همه جای دنیا مرکز خدماتی وجود دارد که می تواند نیازهای شما را برطرف کند.

قابل اعتماد. قابل انعطاف. حرفه ای.
اشتها و وابستگی روزافزون جامعه مدرن به فناوری مستلزم دسترسی 24/7/365 به داده ها است و مهندسی Kato/Leroy-Somer اهمیت این نیاز حیاتی مرکز داده را درک می کند. Uptime کلیدی است و این بدان معناست که نه تنها مطمئن ترین قدرت پشتیبان را برای تاسیسات حیاتی ماموریت خود داشته باشید، بلکه اطمینان حاصل کنیم که محصولات ما به راحتی قابل آزمایش، نگهداری و پشتیبانی هستند. برندهای مهندسی Kato و Leroy-Somer ما برای بیش از 85 سال پیشرو در بازار تولید برق بوده اند و ژنراتورهای پشتیبان را برای تاسیسات مرکز داده در سراسر جهان ارائه می دهند.

قابل اعتماد.

ژنراتورهای Data Center Pro ما با ویژگی هایی برای بهینه سازی عملکرد و قابلیت اطمینان مرکز داده طراحی شده اند. ما ژنراتورهای خود را طوری طراحی می‌کنیم که تمامی الزامات مرکز داده را برآورده کند که ممکن است شامل راکتانس پایین گذرا، قابلیت‌های ضریب توان پیشرو یا سایر الزامات خاص سایت باشد. ما همچنین تجربه خود را با سایر برنامه‌های کاربردی سخت ترکیب می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که ژنراتورهای ما به سیستم‌های عایق کلاس جهانی برای عمر طولانی در برنامه‌های کاربردی حیاتی مجهز هستند.

 

 

قابل انعطاف.

طراحی شده تا شرایط و نیازهای شما را برآورده کند

 • سازگاری با آب و هوا : ما ژنراتورهای خود را به گونه ای طراحی می کنیم که ناهموار باشند و در طیف وسیعی از دما و محیط کار کنند. ما از گفتگو با تیم شما در مورد هر گونه شرایط محیطی چالش برانگیز برای برنامه شما استقبال می کنیم.
 • انطباق با کد / مشخصات: مهندسی Kato / Leroy-Somer به خوبی در مشخصات صنعت و مطابقت با کد آشنا هستند. ما مطمئن خواهیم شد که ژنراتور شما با استانداردهای NFPA، IEEE، NEC، UL، IBC، ISO یا هر استاندارد گواهینامه دیگری مطابقت دارد.
 • سفارشی سازی: ما طیف گسترده ای از گزینه های معمولی در دسترس داریم و می توانیم سفارشی سازی بیشتری را متناسب با نیازهای شما ارائه دهیم.
 • الزامات اندازه: کارکنان مهندسی ما برای موفقیت شما سرمایه گذاری کرده اند و ابزار و تخصص لازم برای طراحی در دینام با اندازه مناسب (نه فقط بزرگ) را دارند تا برای نیازهای برنامه شما بهینه شوند.

حرفه ای.

ما متخصص مرکز داده هستیم. با سابقه ای از قابلیت اطمینان و دوام، برندهای ما بیش از 20 سال است که در مراکز داده حضور دارند. ما به صورت میدانی اثبات شده ایم. ما روی پروژه متمرکز هستیم ما محصولات تولید برق را طراحی می کنیم که با تمام استانداردهای بین المللی (ISO، IEEE، MIL_STD، NEMA…) مطابقت دارد. و، ما استانداردهای صنعت را برای عملکرد، قابلیت اطمینان و چگالی توان برآورده می کنیم و از آن فراتر می رویم. راه حل های مهندسی شده کاری است که ما انجام می دهیم و مهندسان ما آماده هستند تا در مورد نیازهای پروژه شما به شما کمک کنند. هنگامی که زمان خاموشی گزینه ای نیست، دینام های Kato و Leroy-Somer وجود دارند تا برق قابل اعتماد مورد نیاز شما را فراهم کنند.

Data Center Pro Lineup

برندهای Nidec از Kato Engineering و Leroy-Somer پلتفرم های مرکز داده را ارائه می دهند که می توانند از 380-15000V/1000KW-4MW/1500-1800 RPM ارائه دهند. ژنراتورهای ما برای هر دو بسته موتور و توربین با سوخت دیزل یا گاز طراحی شده اند.

برق آبی

 تولید برق آبی

تخصص برق آبی مهندسی Leroy-Somer & Kato

 • 4 گیگاوات ظرفیت نصب شده در سراسر جهان
 • بیش از 50 سال تجربه
 • ژنراتور تا 25 مگاوات
 • بیش از 450 پروژه در 20 سال گذشته تکمیل شده است
 • دارای گواهینامه ISO 9001 و 14001

 

چرا مهندسی Leroy-Somer & Kato

Leroy-Somer و Kato Engineering به عنوان یک بازیگر شناخته شده در زمینه تولید برق آبی، رویکرد تعهد و شفافیت را برای اطمینان و رضایت کامل شما ایجاد می کنند.

در طول عمر پروژه، از جمله مراحل طراحی و ساخت، تیم‌های مهندسی Leroy-Somer و Kato به شما کمک می‌کنند تا مشخصات فنی و محیطی را برآورده کنید و پیکربندی و پیاده‌سازی بهینه را تضمین کنید.

قابلیت های صنعت

 • محصولات ما را می توان با تمام انواع توربین با توجه ویژه به مسائل سرعت بحرانی جفت کرد
 • مجموعه دونده آویزان در انتهای شفت کشیده، با تحمل بار توربین
 • مجموعه مکانیکی سفت و سخت همراه با درجه تعادل پویا G1 (ISO 1940-1)، با هدف سطوح ارتعاش پایین در همه شرایط عملیاتی
 • طراحی فشرده با تمرکز بر کاهش هزینه های فونداسیون

تولید برق آبی

بررسی اجمالی محدوده محصول

قدرت تا 25 مگاوات
ولتاژ 220 – 15000 V
سرعت دوران 250 – 1500 دور در دقیقه / 50 هرتز
300 – 1800 دور در دقیقه / 60 هرتز
نصب عمودی یا افقی
خنک کننده IC01 – IC21 – IC31 – IC81W (IEC 60034-6)
کلاس عایق اچ
کلاس افزایش دما F یا B
برانگیختگی خود هیجانی – تحریک چرخشی بدون برس
مقررات Nidec آنالوگ یا دیجیتال – Kato Engineering/Leroy-Somer AVR

طرح

تیم‌های مهندسی بسیار ماهر ما بر بهینه‌سازی و بهبود مستمر و در نتیجه بالاترین عملکرد موجود در بازار (بازده، طول عمر و رفتار مکانیکی) تمرکز می‌کنند.

برای این منظور از بهترین ابزار محاسباتی با تکیه بر تحلیل المان محدود (FEA) و طراحی سه بعدی CAD استفاده می کنیم.

ما از نزدیک با سازندگان توربین برای اصلاح طرح‌های سیستم و اطمینان از عملکرد بی‌عیب سیستم توربین ژنراتور در محل کار می‌کنیم.

تولید

سایت تولید ما مجهز به ماشین آلات پیشرفته است و عملکرد محصول بی نظیری را از طریق کنترل قطعات و فرآیندهای با کیفیت بالا در هر مرحله به دست می آوریم.

CNC پلاسما و ابزارهای برش لیزری، سیم پیچی با شکل دقیق و اشباع فشار خلاء برخی از تجهیزات و فرآیندهای مورد استفاده توسط کارگران واجد شرایط و متعهد هستند.

خدمات

یک شبکه جهانی از مراکز خدمات معتبر می تواند تعمیرات و نگهداری محصولات را برای صنعت برق آبی ارائه دهد. در همه جای دنیا مرکز خدماتی وجود دارد که می تواند نیازهای شما را برطرف کند.

ما طیف کاملی از خدمات را برای پشتیبانی از شما ارائه می کنیم، از نصب تا راه اندازی و نگهداری:
• مونتاژ در محل در صورت درخواست محدودیت های سایت
• نصب، نصب و راه اندازی سایت
• عملیات در محل یا داخل خانه شامل تعمیر، نگهداری و تشخیص
• قراردادهای خدمات بلند مدت با نظارت از راه دور احتمالی
• تشخیص، تجزیه و تحلیل و گزارش های الکتریکی و مکانیکی پیشرفته
• مرکز قطعات که الزامات به‌روز را تضمین می‌کند

آموزش

تیم های خدمات و مهندسی ما دوره هایی را برای رسیدگی به چالش های خاص پروژه های آبی طراحی کرده اند.
• شرکت های مهندسی: برای نوشتن مشخصات، ارزیابی بهتر پیشنهادات و فرآیندهای مقایسه، دانش خود را افزایش یا تجدید کنید.
• شرکت‌های بهره‌بردار: موضوعات کلیدی را برای بهینه‌سازی فعالیت‌های عملیاتی روزانه و استراتژیک، از جمله کنترل‌های برنامه‌ریزی‌شده، نظارت و نگهداری، و بهره‌گیری حداکثری از ژنراتورهای ما شناسایی کنید.