خانه » بلبرینگ » بلبرینگ Moog

بلبرینگ Moog

 

 

بلبرینگ Moog

 

بلبرینگ MoogDiaphragm Pump RANPump

HRB Bearingsبلبرینگ Moogبلبرینگ Moog

 

موگ در مقابل بلبرینگ چرخ تیمکن

 

یاتاقان‌های چرخ Timken و Moog دو تا از محبوب‌ترین برندهای بلبرینگ چرخ در جهان هستند. تعیین اینکه کدام برند برای نیازهای شما بهترین است ممکن است دشوار باشد، بنابراین ما برای کمک به تصمیم گیری شما تحقیقاتی انجام داده ایم. در این مقاله اطلاعاتی در مورد یاتاقان های چرخ Timken و Moog، ویژگی ها، مزایا و معایب آنها و موارد دیگر ارائه می شود!

بلبرینگ چرخ تیمکن در مقابل موگ
تصمیم گیری بین بلبرینگ چرخ Timken و Moog می تواند دشوار باشد. هر دو شرکت محصولات باکیفیتی ارائه می دهند که ماندگار هستند، اما در شرایط شما کدام انتخاب بهتر است؟ برای کمک به شما در تصمیم گیری، فهرستی از عواملی را که باید قبل از تصمیم گیری نهایی در نظر بگیرید، گردآوری کرده ایم.

موگ تیمکن

مثلثی شکل فلنج

فلنج شکل مخروطی

سیستم های ترمز ضد قفل (ABS) موجود است

سیستم های ترمز ضد قفل (ABS) موجود است

بلبرینگ فولادی کلاسیک و محکم با پوشش بهتر

بلبرینگ مخروطی با پوشش مناسب و با دوام کمتر

قطعات بلبرینگ همسان دقیق برای تناسب بهتر

نصب بلبرینگ دقیق برای کنترل بهتر

مشخصات OEM را رعایت کنید یا از آن فراتر بروید

مهر و موم چهار لبه آلودگی را کاهش می دهد و روان کننده ها را حفظ می کند و عملکرد ترمز را صاف تر می کند.

طرح های مهر و موم خاص به حفظ روانکاری و خروج آلودگی کمک می کند

طراحی شده برای نصب سریع و بدون دردسر

نصب بدون دردسر

یک سال ضمانت

1 سال تعویض در صورت معیوب

ساخته شده در ایالات متحده آمریکا

وقتی رانندگی می کنیم، اولین چیزی که به ذهن ما می رسد ایمنی ماست. و برای اطمینان از ایمنی خود، باید اطمینان حاصل کنیم که وسایل نقلیه ما به خوبی کار می کنند. چرخ های خودرو مهم ترین بخش رانندگی هستند و آنها را به درستی می چرخانند. شما نمی توانید از برداشتن بلبرینگ چرخ چشم پوشی کنید.

یاتاقان های چرخ برای نگه داشتن چسبندگی بین لاستیک خودرو و چرخ ها ضروری هستند. بلبرینگ چرخ حرکت و کنترل صحیح چرخ را تأیید می کند. بنابراین این پیش نیاز تجربه رانندگی کنترل شده است. هنگامی که در خارج از جاده یا در رانندگی پر هیجان هستید، چرخ های ماشین شما باید تحت کنترل باشند. و هیچ کس جز بلبرینگ چرخ نمی تواند آن را تضمین کند.

بازار پر از مارک های مختلف بلبرینگ چرخ است، اما ما می دانیم که شما نمی توانید هیچ قطعه تصادفی را برای وسیله نقلیه خود انتخاب کنید. بنابراین این محتوا بر روی بزرگترین نام ها در بازار بلبرینگ چرخ متمرکز شده است. تیمکن و موگ هر دوی این برندها در تولید قطعات خودرو و به ویژه بلبرینگ چرخ و مونتاژ توپی پیشگام هستند.

برای اینکه در مورد این مقایسه خاص باشیم، هر دو برند ویژگی های کاملاً یکسانی را به مشتریان خود ارائه می دهند. تیمکن قدیمی ترین و معتبرترین برند تاکنون بوده است و اکثر کاربران بسته به توصیه پدربزرگ یا پدرشان از تیمکن استفاده می کنند. اما Moog در بازار نسبتاً جدید بوده است. با این حال موگ فضای شهرت خود را ایجاد کرده است.

مقایسه را نمی توان طولانی کرد. بنابراین، آنها عمدتا در ویژگی ها، دوام و کارایی کار یکسان هستند. اما تفاوت قابل توجه این دو برند در محل تولید آن نهفته است. قطعات Timken در ایالات متحده آمریکا تولید و آزمایش می شود اما اخیراً قطعات Moog در چین تولید می شود. این اطلاعات یک تضاد بزرگ بین کاربران ایجاد می کند. اکثر کاربران به قطعات ساخت چین اعتقاد ندارند.

بررسی بلبرینگ چرخ Moog

این بلبرینگ های چرخ سمت راننده جلو برای عملکرد بهتر و آهسته عالی هستند. این بلبرینگ های چرخ به دلیل دوام بهتر و کارایی فوق العاده ارزش سرمایه گذاری شما را دارند.

بلبرینگ‌های چرخ Moog برای هر صاحب خودرویی که می‌خواهد بلبرینگ‌های قدیمی خود را با بلبرینگ‌های جدید و باکیفیت‌تر تعویض کند، خریدی عالی است. نصب آن‌ها آسان است و در اندازه‌های مختلف وجود دارند، بنابراین می‌توانید بدون هدر رفتن وسیله‌ای مناسب برای وسیله نقلیه خود پیدا کنید. یاتاقان‌های چرخ Moog مدت‌ها مورد اعتماد مشتریان بوده‌اند، زیرا در ابتدا به عنوان قطعات هواپیما طراحی شده‌اند و هنوز هم کیفیت بالا را حفظ کرده‌اند.

این مجموعه‌های توپی چرخ دارای بلبرینگ‌های مهر و موم شده هستند که از ورود آب یا سایر آلاینده‌ها به مجموعه جلوگیری می‌کنند و طول عمر آن‌ها را در حدود 100000 کیلومتر پیش از نیاز مجدد به تعویض می‌دهد. همچنین در دو طرف این مسابقه توپی درزگیر برای روان‌کاری مداوم در حین استفاده، اتصالات گریس وجود دارد – اما مهم است که بیش از حد با گریس پر نکنید وگرنه دست‌هایتان به هم می‌خورد. بلبرینگ های چرخ Moog همچنین دارای کلاهک های گرد و غباری هستند که از یاتاقان ها در برابر آب و سایر آلاینده ها محافظت می کند و طول عمر آنها را حتی بیشتر می کند.

مشخصات فنی

ویژگی چهار لبه بند برای از بین بردن آلاینده ها
قطعات مهندسی خاص و طراحی شده برای تناسب بهتر
عملکرد بدون سر و صدا و اصطکاک
بررسی بلبرینگ چرخ Timken
Timken یاتاقان چرخ های سنتی استاندارد شما است که هرگز برای کسی اشتباه نمی شود. آنها به خاطر فناوری سوم حسگر ABS و مواد ساخت بالا شهرت دارند.

مشخصات فنی

راندمان سوخت بهتری را فراهم می کند
عملکرد روان و بی صدا
نصب بسیار آسان

بلبرینگ های تیمکن کجا ساخته می شوند؟

این شرکت به دلیل تولیدات خود در صنعت بلبرینگ و مونتاژ شهرت دارد. در آستانه 19 تاسیس شد

قرن 1899، این شرکت محبوبیت بسیار زیادی را در بین کاربران محصول خود به دست آورده است.

این شرکت عملیات خود را از 33 کشور مختلف انجام می دهد. بنابراین برای جمع بندی، بلبرینگ ها در سایر نقاط جهان ساخته می شوند. به طور خاص از فروشنده خود بپرسید که آیا محصولات چینی می خواهید یا ساخت ما.

قطعات Moog کجا ساخته می شوند؟

این شرکت به دلیل قطعات خودرو مبتنی بر عملکرد و تست شده و آماده برای استفاده داخلی یا بین المللی شناخته شده است. قطعات تولید شده توسط این شرکت در حدود 16 کشور جهان توسعه یافته است. آنها یک نام جهانی هستند. آنها دو سازنده اصلی دارند. چین و ژاپن در رقابت فعلی پیشرو هستند. قطعات ساخته شده توسط بخش ژاپنی به عنوان پنج ستاره تحسین شده است.

چه مدت می توانید روی بلبرینگ چرخ بد رانندگی کنید؟
قطعات بد باید با اقدام فوری جایگزین شوند. اما چه اتفاقی می‌افتد وقتی نمی‌توانید آن را برای مدتی تغییر دهید؟ یا مثل اینکه در وسط یک بزرگراه در حال رانندگی هستید؟ ایده آل این است که ماشین را به طور ثابت برانید و از ترمز یا شتاب گیری غیر ضروری خودداری کنید.

شما می توانید صداهایی را که از وسیله نقلیه می آیند بشنوید و با ادامه رانندگی صدا افزایش می یابد. در صورت مواجهه با سناریوی مشابه، نباید بیش از 1000 مایل رفت. اما راننده باید سعی کند از رانندگی با این روش اجتناب کند زیرا این می تواند منجر به مشکل بزرگتری مانند شکستن چرخ در اثر گرمای بیش از حد شود.

ترند برتر: دیترویت اکسل در مقابل موگ

یاتاقان چرخ بعد از شروع به کار چقدر دوام می آورد؟

یاتاقان های چرخ دارای طول عمری هستند که به استفاده و کیفیت بلبرینگ بستگی دارد. متوسط ​​طول عمر یاتاقان ها معمولاً از 130000 کیلومتر تا حدود 160000 کیلومتر است. از آنجایی که برای کارکرد وسیله نقلیه بسیار حیاتی است، یاتاقان ها باید هر دو هفته یکبار برای هر گونه عیب بررسی شوند، زیرا خرابی می تواند منجر به صدمات کشنده شود.