چرا پمپ آب قطع میشود

  • خرابی خازن ( برای موتورهای تکفاز )
  • خرابی کلید اتوماتیک و ست کنترل
  • دوفاز شدن برق ( برای موتورهای سه فاز ) که باعث قطع برق توسط کنترل فاز و خاموش شدن پمپ آب می گردد
  • قطع جریان آب شهری که در این حالت ست کنترل پمپ آب را خاموش می کند

مشکلات و راه حل های رایج پمپ مخزن آب | پمپ های اسلاتر

بسیاری از مردم زمان و تلاش زیادی را صرف استریل کردن و فیلتر کردن منبع اصلی آب خانگی خود می کنند. با این حال، آنها به ندرت تلاش های مشابهی در فیلتر کردن و نگهداری مخزن آب و پمپ مخزن آب خود برای تامین مداوم، مطمئن، تمیز و ایمن آب مخزن انجام می دهند.

تعمیر و نگهداری مخزن آب تا زمانی که به تکنسین های با تجربه پمپ آب برای کمک تکیه کنید نسبتاً ساده است. هنگامی که تعمیر و نگهداری مناسب مخزن آب خود را انجام می دهید، می توانید از فشار آب کافی و آب تمیزتر لذت ببرید.

در اینجا چند مشکل و راه حل متداول برای پمپ های مخزن آب وجود دارد که Slaterpumps می تواند به شما کمک کند.

چالش ها و مسائل

اکثر پمپ های مخزن آب در طول عمر خود با مشکلاتی مواجه می شوند. برخی از این مشکلات را می توانید به تنهایی حل کنید، در حالی که سایر مشکلات به یک تکنسین باتجربه برای تعمیر پمپ نیاز دارند.

اگر متوجه هر یک از مشکلات زیر شدید، برای پشتیبانی و خدمات با Slaterpumps تماس بگیرید.

آب کم شده

اگر پمپ آب شما کار می کند اما آب را تحویل نمی دهد، ممکن است ایرادی در پمپ وجود داشته باشد. پروانه‌ها و آب‌بندهای پمپ ممکن است از کار بیفتند و مواد خارجی و زباله‌های مخزن می‌توانند داخل پمپ را مسدود کنند. سطح پایین آب در مخزن نیز می تواند باعث خرابی خشک شود.

پمپ متوقف شده

اگر سیستم پمپ/موتور شما از کار بیفتد، ممکن است دچار خطای الکتریکی یا تشنج مواد خارجی شوید. این مشکلات اغلب از نظر اقتصادی قابل تعمیر هستند. برای خدمات و پشتیبانی با Slaterpumps تماس بگیرید.

چرخه های کوتاه

یکی از رایج ترین مشکلات پمپ های مخزن آب کوتاه شدن سیکل است. اگر متوجه شده اید که پمپ شما برای مدت زمان طولانی تری کار می کند و اخیراً چرخه های کوتاه تر یا سریع تر کار می کند، برای سرویس و پشتیبانی با Slaterpumps تماس بگیرید.

چرخه های کوتاه اغلب نتیجه ایراد در کنترل فشار خودکار پمپ ها هستند یا اغلب نشانه نشتی لوله ها یا شیرها هستند. توقف و راه اندازی بیش از حد در طول عمر آنها، قابلیت اطمینان کنترل فشار و پمپ را محدود می کند.

اگر پمپ مخزن آب شما هر یک از این مشکلات را تجربه کند، احتمالاً فشار آب یا منبع آب خانه خود را از دست خواهید داد. تمام تلاش خود را بکنید تا مشکلات پمپ آب خود را به سرعت حل کنید تا از مشکلات بیشتر در تامین مخزن آب خود جلوگیری کنید.

اگر پمپ مخزن آب شما هر یک از این مشکلات را تجربه کند، احتمالاً فشار آب یا منبع آب خانه خود را از دست خواهید داد. تمام تلاش خود را بکنید تا مشکلات پمپ آب خود را سریع حل کنید تا از بروز مشکلات بیشتر در مخزن آب خود جلوگیری کنید.

راه حل ها

همیشه برای حل تمام مشکلات پمپ آب به یک تکنسین با تجربه پمپ اعتماد کنید. وقتی با یک تکنسین تماس می گیرید، او علت مشکل را مشخص می کند و سپس مشکل را حل می کند.

در اینجا چند راه حل ممکن است که تکنسین پمپ شما ممکن است توصیه کند.

چرخه ها را تنظیم کنید

برخی از پمپ‌ها با کنترل سوئیچ فشار استاندارد به شما امکان می‌دهند تا محدوده فشار دلخواه را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید و سرعت دوچرخه‌سواری خود را کاهش دهید.

پمپ های دیگر با کنترل الکترونیکی فشار قابل تنظیم نیستند، اما فشار و جریان را کنترل می کنند و “حفاظت در حالت خشک” را ارائه می دهند.

پمپ هایی که به طور مداوم کار می کنند و هرگز خاموش نمی شوند، بیشتر در معرض آسیب های داخلی هستند. Slaterpumps می تواند پشتیبانی و خدماتی را برای رسیدگی و حل این مشکلات ارائه دهد.

پمپ‌های مخزن آبی که در زمان‌های تصادفی کار نمی‌کنند، اغلب دچار مشکل گرمای بیش از حد هستند. پمپ های دارای کلید اضافه بار حرارتی داخلی هنگامی که پمپ از دمای ایمن فراتر رفت به طور خودکار خاموش می شوند. سپس پمپ پس از خنک شدن دوباره شروع به چرخش می کند. این عیب معمولاً ناشی از مسائلی مانند گیر کردن بلبرینگ، چرخش محکم است. منبع ولتاژ پایین، خرابی سیم پیچ یا چرخه سریع.

اگر هر یک از این مشکلات را در پمپ مخزن آب خود تجربه کردید، برای حل هر گونه مشکل به Slaterpumps اعتماد کنید.