خانه » نفت و گاز » پمپ بشکه کش » پمپ بشکه کش جسبرگر Jessberger

پمپ بشکه کش جسبرگر Jessberger

پمپ بشکه کش جسبرگر Jessberger

jessberger-eccentric-screw-pumps-for-high-viscous-eng-328638 drum barrel

پمپ های جسبرگر
Jessberger از سال 2003 پمپ های درام تولید می کند و همچنین پمپ های کانتینری، پمپ های پیچی غیرعادی و پمپ های دستی تولید می کند. قطعات با بالاترین کیفیت و چندین دهه تجربه، پمپ های با کیفیت بالا را با قیمت رقابتی تضمین می کنند. Jessberger به بیش از 70 کشور در سراسر جهان ارسال می کند. در اینجا در Applied Pumps ما مفتخریم که یک تخریب کننده جوراب ساق بلند پمپ های Jessberger هستیم.

پمپ های جسبرگر
پمپ های جسبرگر
پمپ های درام جسبرگر، پمپ های بشکه ای و پمپ های کانتینری
پمپ‌های درام، پمپ‌های بشکه‌ای و پمپ‌های کانتینری Jessberger دستگاه‌های سبک، مفید و قدرتمندی برای پر کردن و انتقال سیال نازک تا سطح میانی ویسکوز، خنثی یا تهاجمی به بیرون از درام‌ها و ظروف هستند. آنها می توانند به عنوان پمپ های درام و کانتینری قابل حمل یا ثابت استفاده شوند و برای استفاده متناوب و غیر مستمر طراحی شده اند. یک طراحی خوب مهندسی شده و از نظر فن آوری واضح پمپ های درام ما استفاده کارآمد و قابل اطمینان از نظر عملیاتی را برای شما تضمین می کند.

Jessberger Universal Motors
موتورهای یونیورسال Jessberger با لوله های پمپ مختلف قابل تعویض هستند و یک راه حل مقرون به صرفه برای انتقال طیف وسیعی از سیالات مختلف از درام ها، بشکه ها، IBS ها و ظروف می باشد.

Jessberger موتورهایی با کلاس حفاظت IP 54 و همچنین یک موتور الکتریکی ATEX در 550 وات و موتورهای پنوماتیک دارای گواهینامه ATEX ارائه می دهد.

کنترل سرعت

کنترل سرعت Jessberger به عنوان یک گزینه برای تقریباً هر موتور الکترونیکی Jessberger در دسترس است. کنترل سرعت اجازه می دهد تا سرعت موتور پمپ درام به صورت الکترونیکی از طریق یک دستگیره روی دسته کنترل شود. این امکان تنظیم نرخ جریان را فراهم می کند.

پمپ های جسبرگر

پمپ بشکه کش جسبرگر Jessbergerپمپ بشکه کش جسبرگر Jessberger

لوله‌های پمپ مختلف برای سیالات مختلف قابل تعویض هستند و می‌توانند با یک موتور الکتریکی یا پنوماتیکی یکسان استفاده شوند تا یک راه‌حل مقرون‌به‌صرفه برای انتقال طیف وسیعی از رسانه‌های مختلف از درام، بشکه، IBS و ظروف استفاده شود. لوله های پمپ Jessberger در اندازه های مختلف از 700 میلی متر تا 3000 میلی متر در دسترس هستند.

پمپ بشکه کش جسبرگر Jessberger پلی پروپیلن

لوله های پمپ پلی پروپیلن Jessberger برای پمپاژ مواد تهاجمی مانند اسیدها، قلیاها و مواد شوینده با حداکثر دمای 50 درجه سانتیگراد طراحی شده اند.

لوله های پمپ های پلی پروپیلن

پمپ بشکه کش جسبرگر Jessberger PVDF

لوله های پمپ PVDF Jessberger برای پمپاژ محیط های بسیار تهاجمی مانند محلول های سفید کننده، اسید مزمن، اسید هیدروفلوریک، اسید نیتریک و اسید سولفوریک تا 90 درصد در حداکثر دمای 90 درجه سانتی گراد طراحی شده اند.

لوله های پمپ PVDF

لوله پمپ های آلومینیومی

لوله های پمپ آلومینیومی Jessberger برای پمپاژ محصولات روغن معدنی مانند دیزل، روغن گرمایش، روغن هیدرولیک، روغن دنده، روغن موتور، روغن معدنی و روغن موتور تا 1000 میلی پاسک طراحی شده است.

لوله پمپ های آلومینیومی

لوله پمپ های فولادی ضد زنگ

لوله های پمپ های ضد زنگ Jessberger برای پمپاژ رسانه های خنثی و کمی تهاجمی و به طور خاص برای رسانه ها و مواد غذایی با اشتعال کم طراحی شده اند.

 

لوله پمپ های فولادی ضد زنگ

پمپ های پیچی Jessberger Essentric

علاوه بر پمپ های درام برای سیال با ویسکوزیته کم و متوسط ​​تا 1000 میلی پاسکال، Jessberger طیف کاملی از پمپ های جامد با چگالی بالا را برای انتقال سیال بسیار ویسکوزیته ارائه می دهد.

سرعت جریان توسط هندسه و فاصله بین روتور دوار (نقاله پیچ) و استاتور ثابت (در جهت مخالف) تعیین می شود.

 

پمپ های دستی Jessberger

پمپ‌های دستی همیشه یک جایگزین مفید و مقرون‌به‌صرفه برای پمپ‌های درام الکتریکی یا هوای معمولی هستند، زمانی که فقط مقادیر کمی از سیال باید از ظروف یا درام‌ها خارج شود. بسته به سیال، مواد و واشرهای مختلف لوله پمپ موجود است. پمپ های دستی Jessberger را می توان به سه گروه تقسیم کرد:

مواد شیمیایی مانند اسیدها و قلیاها
مواد شوینده و فرآورده های روغن معدنی
مایعات قابل اشتعال مانند بنزین و حلال ها
بیشتر پمپ های دستی Jessberger دارای رزوه بشکه ای 2 اینچی هستند و به همین دلیل روی تمام درام های فولادی 60 و 200 لیتری پیچ می شوند. برای درام ها و ظروف پلاستیکی، آداپتورهای نخ مختلفی موجود است.

می توانید پمپ های دستی و لوازم جانبی Jessberger را از فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا با ما تماس بگیرید و ما می توانیم به شما در انتخاب پمپ مناسب برای برنامه خود کمک کنیم.

پمپ بشکه کش جسبرگر Jessberger دستی

تحویل روز بعد در اقلام موجودی، پمپ های دنده ای، پمپ های درام و پمپ های خود پراینگ. تحویل همان روز نیز برای پاسخ فوری موجود است
آیا تامین کننده فعلی شما می تواند این کار را انجام دهد؟ اگر نه، به ما پیام دهید تا یکی از کارشناسان پمپ ما به زودی با شما تماس بگیرد.
ارسال یک پیام
صنایع مورد حمایت ما
مواد شیمیایی

سوخت و روغن

آب و فاضلاب

سایر صنایع که ما حمایت می کنیم
آیا ما می توانیم در مورد برنامه پمپاژ به شما کمک کنیم؟
همین امروز از یکی از کارشناسان پمپ ما تماس بگیرید

درخواست پاسخ تماس
شرکای تولیدی ما
پمپ هایت
کینی
ستیما
توتیل
پمپ های اوبردرگر

پمپ های ویکتور جسبرگر

M-D پنوماتیک
دانلود The Ultimate Rotary PD Pump Installation T

icklist

در خبرنامه Applied Pumps مشترک شوید و نسخه رایگان خود را از The Ultimate Rotary PD Pump Installation Ticklist

مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنید. از جمله نکاتی برای بهترین عملکرد مهندسی، که به شما کمک می‌کند تا اطمینان حاصل کنید

که پمپ شما از همان ابتدا به درستی کار می‌کند و زمان غیرضروری و هزینه‌های تعمیر را کاهش می‌دهد.

پمپ بشکه کش جسبرگر Jessberger

پمپ بشکه کش جسبرگر Jessberger

پمپ بشکه