خانه » پمپ » پمپ دیافراگمی » پمپ دیافراگمی فلویماک Fluimac

پمپ دیافراگمی فلویماک Fluimac

جنس پمپ دیافراگمی فلویماک Fluimac از چیست ؟

پمپ پنوماتیک از جنس PP, stainless steel , Aluminum  , GG 25 و یا پلاستکی و استیل ضد زنگ و الومینیومی و چدنی ساخته می شوند و جنس دیافراگم این نوع پمپ ها عمدتا از جنس پلاستک و لاستیک و تفلون تولید ودر داخل پمپ نصب می گردد.

عمده جنس پمپ دیافراگمی با توجه به نوع سیال پمپاژ شونده انتخاب و ساخته می شوند و قطعات تفلونی داخلی پمپ باعث خورده نشدن این قطعات می شوند.

پمپ دیافراگمی فلویماکمشخصات اتصالات پمپ بادی یا دیافراگمی فلویماک Fluimac

  • انواع پمپ بادی در سایز های زیر تولید و ارایه می گردد:
  • 3/8 اینچ     1/2 اینچ     3/4 اینچ     1 اینچ     1.5 اینچ
  • 2 اینچ     3 اینچ
  • اتصالات این پمپ ها عمدتا رزوه ای و فلنچی می باشد
  • متریال و جنس این پمپ ها از پلاستیک و آلومینیوم و استنلس استیل ساخته می شوند و قطعات داخلی پمپ دیافراگمی از جنس تفلون و لاستیک تهیه می گردند.
  • پمپ های دیافراگمی پنوماتیک از دیافراگم و توپک ها و نشیمنگاه و اورینگ و قسمت هوا تشکیل شده اند.که به قسمت هوای این پمپ Air Motor گفته می شود.

تعمیر پمپ دیافراگمی یا پنوماتیکی فلویماک Fluimac

با توجه به تخصصی بودن تعمیر پمپ دیافراگمی و وجود عاملیت های فروش غیر حرفه ای و غیر متخصص در بازار ایران پیشنهاد می گردد که از نماینده اصلی پمپ دیافراگمی در ایران یعنی شرکت گذرگاه صنعت و تجارت به شماره تماس 88820089-021 با وجود کارشناسان متخصص کالای تهیه شده را شامل خدمات پس از فروش و گارانتی مکانیکی تعمیرات پمپ بادی نیز پذیرفته می گردد.

کاتالوگ و لیست قیمت پمپ دیافراگمی AODD فلویماک Fluimac

مصرف کننده عزیز با توجه با وارداتی بودن  پمپ های دیافراگمی برقی و دستی و بادی  و نوسات ارز در بازار ،خواهشمندیم با کارشناسان مجرب مجموعه گذرگاه Gozargah.biz تماس حاصل فرموده و از قیمت نهایی و به روز این کالای تخصصی اطمینان حاصل بفرمایید و از نماینده و عاملیت فروش اصلی در ایران  با شماره 88820089-021 شرکت گذرگاه صنعت و تجارت ایرانیان کالای خود را تهیه و خرید شما شامل گارانتی شرکتی و خدمات پس از فروش خواهد شد.

پمپ دیافراگمی فلویماک Fluimac برقی چیست

پمپ های دیافراگمی برقی  از خانواده پمپ های جابجایی مثبت بوده و پمپ رفت و برگشتی هم نامیده می شود که در این پمپ ها عاملیت جابجایی دیافراگم دیگر هوای فشرده نمی باشد و اتصال به یک الکتروموتور برقی پمپ برقی دیافراگمی حاصل می شود که در سایز پمپ های دیافراگمی کوچک و صنعتی تولید و به بازار ارایه می گردد.

پمپ تخلیه بنزین :

سیال بنزین بدلیل بالا بودن عنصر اوکتان و خاصیت انفجاری و اشتعالی فوق العاده بالا می بایست از پمپ تخلیه بنزین ضد انفجار ودارای استاندارد ATEXاستفاده نمود.

پمپ تخلیه بنزین باید دارای درجه حفاظت بالایی بوده و کاملا حفاظت شده و بودن هیچ گونه اشتعالی جهت جابجایی بنزین مورد بهربرداری قرار گیرید.

نمونه های استفاده شده در صنایع هواپیمایی و پتروشیمی ها و شرکت های نفتی شامل : پمپ تخلیه بنزین دیافراگمی ،پمپ تخلیه بنزین سانتریفیوژ استیل 316 با الکتروموتور ضدانفجار ،پمپ بشکه کش های بادی و پنوماتیک ،پمپ تخلیه بنزین از مخازن و بشکه ها با الکتروموتور ضد انفجار T6 و موارد دیگر.

مزایا و ویژگی پمپ دیافراگمی چیست ؟

از مزایا و ویژگی این پمپ می توان به این مطلب اشاره کرد که پمپ بادی پنوماتیکی بسیار سبک و پرتابل و از نظر عملکرد محیط زیستی هم بسیار مفید و بدون آلودگی زیستی می باشد برای جبران دسی بل صوتی ایجاد شده در پمپ تمامی سازندگان از یک مافلر برای کاستن صدای حاصله از پمپ تولید می کنند.

تعمیر پمپ دیافراگمی و راه اندازی پمپ پنوماتیک فلویماک Fluimac

برای تعمیر و نصب و راه اندازی این مدل از پمپ باید از متخصص این پمپ ها استفاده کرد و از  اتصالات استاندارد برای راه اندازی این پمپ های حساس استفاده کرد و در طول پمپاژ سیال باید مراقب بود تا به دیافراگم پمپ آسیب وارد نشدخ و موجب پاره گی و پوسته دار شدن دیافراگم پمپ که بعنوان عامل اصلی عبور سیال ابرشمرده می شود نگردد.

کاربرد پمپ دیافراگمی چیست یا دوبل دیافراگم Double Diaphragm فلویماک Fluimac

این نوع پمپ در صنایع شیمیایی و پتروشیمی و دارویی و شرکت های حفاری پالایش گازها و نفت و گاز و آب و فاضلاب و تسویه خانه و فیلتر پرس ها و سیستم بیولوژیکی و آزمایشگاهی و تولیدات اسید و باز مورد استفاده گردیده و پرمصرف ترین پمپ ها در این صنایع می باشد.

در صنایع معدنی و حفر تونل جهت جابجایی سیالات فاضلابی و کاشی و شرامیک ها پرمصرف می باشد

پمپ دیافراگمی چیست و مشخصات فنی پمپ دیافراگمی یا پنوماتیکی فلویماک Fluimac

پمپ دیافراگمی AODD پمپ از خانواده پمپ های جابجایی مثبت بوده و  عامل محرک این پمپ با هوای فشرده کمپرسور عملکرد داشته و با ورودی هوای فشرده به داخل پمپ و با جابجایی دیافراگم های موجود در داخل هوزینگ پمپ باعث جابجایی و مکش سیال می شود از مهمترین ویژگی پمپ های دیافراگمی خود مکش و ضدانفجار بودن این پمپ ها می باشد.

در این نوع پمپ بادی یا دیافراگمی بدلیل نبودن آببند نشتی سیال به حداقل خود رسیده و امتیاز این پمپ محسوب می گردد.