بازار رقابت شیر دیافراگمی در ایالات متحده تا سال 2029

بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی، بر حسب نوع (سرریز و مستقیم)، نوع سوپاپ (شیر دو طرفه، شیر فورج T، شیر چند پورت، شیر بلوک T، شیر پشت سر هم، شیر خروجی مخزن فورج شده، شیر خروجی مخزن بلوک، و سایرین)، کنترل کننده (دستی، پنوماتیک، الکتریکی، هیدرولیک، سایرین)، اتصال انتهایی (فلنج دار، جوش لب به لب، سه گیره، و غیره)، مواد (فلز، لاستیک، پلی تترا فلوئورواتیلن (PTFE)، پلاستیک فلوئور و غیره)، اندازه (زیر 8، 8، 12، 14، 16، 18، 20 اینچ و موارد دیگر، مواد بدنه (پلاستیک جامد، شیر بهداشتی، پلاستیک فلوئور و غیره)، نوع سوئیچ (سوئیچ حد، کلیدهای پایه ، نشانگر سوئیچ و موارد دیگر)، استفاده (چند مصرف و یکبار مصرف)، کانال توزیع (کانال آفلاین و کانال آنلاین)، کاربر نهایی (تصفیه آب و فاضلاب، داروسازی، مواد شیمیایی، مواد غذایی و آشامیدنی، بیوفارما، معدن و مواد معدنی، نیرو، پالپ و مقاله و دیگران)، روند صنعت کشور (ایالات متحده، کانادا، مکزیک) و پیش‌بینی تا سال 2029.

بازار رقابت شیر دیافراگمی در ایالات متحده تا سال 2029

نمونه انحصاری این گزارش را از اینجا دریافت کنید

تحلیل و بینش بازار : بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی

انتظار می رود بازار دریچه های دیافراگمی آمریکای شمالی در دوره پیش بینی 2022 تا 2029 رشد بازار را به دست آورد. تحقیقات بازار داده پل تجزیه و تحلیل می کند که بازار با CAGR 8.0 درصد در دوره پیش بینی 2022 تا 2029 در حال رشد است و انتظار می رود به دلار آمریکا برسد. 2,494.00 میلیون تا سال 2029. افزایش تقاضا برای مدیریت زباله های رادیواکتیو و افزایش پذیرش برای تصفیه فاضلاب عامل اصلی رشد بازار است.

دریچه های دیافراگمی (همچنین به عنوان دریچه های غشایی نیز شناخته می شوند) از بدنه دریچه ای که دارای دو یا چند پورت است، یک دیافراگم الاستومری و یک “سرریز یا زین” یا نشیمنگاهی که دیافراگم بسته می شود، تشکیل شده است. بسته به عملکرد مورد نظر، بدنه شیر ممکن است از پلاستیک، فلز، چوب یا مواد دیگر ساخته شود. دریچه های دیافراگمی برای خدمات دریچه گاز و خاموش کردن مایعات، خلاء/گاز و دوغاب استفاده می شود. این شیرها در طیف گسترده ای از پوشش های پلاستیکی جامد، فلزات، لاستیکی، پلاستیکی و شیشه ای موجود هستند. آنها برای کارکردن چندین کاربرد فرآوری شیمیایی هم دوغاب و هم مایعات شفاف مناسب هستند. دیافراگمی دریچه های کاربرد گسترده ای برای کاربردهایی در فشار کم و سیال دوغاب دارند که در آن بیشتر دریچه های دیگر مسدود یا خورده می شوند. در ابتدا، شیرهای دیافراگمی برای کاربردهای صنعتی و اندام های لوله توسعه داده شدند. این طرح به تدریج در صنعت داروسازی زیستی برای روش‌های استریل‌سازی و ضدعفونی با استفاده از مواد سازگار اقتباس شد. و اکنون تقریباً در هر صنعتی برای تولید ایمن و زیرساخت‌های کافی مانند تولید برق، مواد غذایی و آشامیدنی، نیمه‌رساناها، خمیر و کاغذ، فرآوری شیمیایی و آب استفاده می‌شود. تصفیه فاضلاب ، در میان سایر موارد عمودی.

عوامل اصلی رشد بازار شیرهای دیافراگمی، افزایش تقاضا برای مدیریت زباله های رادیواکتیو و افزایش تقاضا برای تولید ایمن و قابل اعتماد در سراسر صنایع است. افزایش استفاده از شیرهای دیافراگمی در تصفیه فاضلاب و افزایش تقاضا برای شیرهای دیافراگمی در صنایع شیمیایی، غذایی و آشامیدنی فرصت‌هایی را برای رشد بازار ایجاد می‌کند. کاهش عملکرد در مواجهه طولانی مدت با دما و فشار بالا به عنوان مانع اصلی برای بازار شیرهای دیافراگمی عمل می کند. مسائل مربوط به زمان هدایت دریچه دیافراگمی انتظار می رود که به عنوان یک چالش بزرگ برای رشد بازار عمل کند.

این گزارش بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی جزئیاتی از سهم بازار، پیشرفت‌های جدید و تجزیه و تحلیل خط لوله محصول، تأثیر بازیگران داخلی و داخلی بازار را ارائه می‌کند، فرصت‌ها را از نظر جیب‌های درآمدی در حال ظهور، تغییرات در مقررات بازار، تأییدیه‌های محصول، تصمیم‌های استراتژیک، تجزیه و تحلیل می‌کند. راه اندازی محصول، گسترش جغرافیایی و نوآوری های تکنولوژیکی در بازار. برای درک تحلیل و سناریوی بازار، با ما تماس بگیرید تا یک تحلیلگر خلاصه کنید. تیم ما به شما کمک می کند تا یک راه حل تاثیر درآمد برای رسیدن به هدف مورد نظر خود ایجاد کنید.

بازار رقابت شیر دیافراگمی در ایالات متحده تا سال 2029

دریچه های دیافراگمی آمریکای شمالی محدوده بازار و اندازه بازار

بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی بر اساس نوع، نوع شیر، کنترل کننده، اتصال انتهایی، مواد، جنس بدنه، اندازه، نوع سوئیچ، استفاده، کانال توزیع و کاربر نهایی تقسیم بندی می شود. رشد در میان بخش‌ها به شما کمک می‌کند بخش‌های مهم رشد و استراتژی‌ها را برای نزدیک شدن به بازار تحلیل کنید و حوزه‌های کاربردی اصلی و تفاوت بازارهای هدف خود را تعیین کنید.

 • بر اساس نوع، بازار شیرهای دیافراگمی به دو دسته مستقیم و سرریز تقسیم می شود. بخش مستقیم است در سال 2022، بخش سرریز بیشترین سهم بازار را در بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی دارد، زیرا بیشتر در هر کاربرد مانند فاضلاب، فرآوری شیمیایی، داروسازی و سایر مواردی که به کار با فشار سنگین نیاز است استفاده می شود.
 • بر اساس نوع دریچه، بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی به شیر دو طرفه، شیر بلوک T، دریچه T آهنگری، شیر پشت سر هم، شیر خروجی مخزن بلوک، شیر چند پورت، خروجی مخزن فورج تقسیم شده است. دریچه و دیگران در سال 2022، بخش شیرهای دو طرفه به دلیل حداکثر استفاده از آن در صنایع مختلف برای جریان بهینه، بر بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی از نظر ارزش و حجم تسلط دارد. اینها همچنین در بسیاری از کاربردها به صورت مجزا مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین در مقایسه با سایر موارد مقرون به صرفه هستند.
 • بر اساس کنترل کننده، بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی به دستی، پنوماتیک، الکتریکی، هیدرولیک و غیره تقسیم شده است. در سال 2022، بخش دستی بر بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی با توجه به بخش تسلط دارد. این تسلط به دلیل افزایش استفاده از شیرهای دستی در سیستم های راه دور برای دسترسی به برق است. با این حال، حداقل کاربرد کنترلرهای دستی مانع از رشد بازار می شود.
 • بر اساس اتصال انتهایی، بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی به صورت فلنجی، جوش لب به لب، سه گیره و موارد دیگر تقسیم شده است. در سال 2022، بخش Flanged سهم غالبی در بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی دارد. این نوع اتصالات انتهایی عمدتاً به کنترل جریان سیال در هر کاربرد صنعتی و همچنین ایجاد مقاومت در برابر خوردگی که مصرف کنندگان عمدتاً از آن استفاده می کنند کمک می کند.
 • بر اساس مواد، بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی به فلز، پلاستیک فلوئور، لاستیک، پلی تترا فلوراتیلن (PTFE) و غیره تقسیم شده است. در سال 2022، بخش فلزی بر بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی با توجه به بخش تسلط خواهد داشت. این تسلط به دلیل فشار بالای مواد جابجایی شیرها است. با این حال، مشکلات خوردگی مانع از رشد بازار می شود.
 • بر اساس اندازه، بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی به زیر 8، 8، 12، 14، 16، 18، 20 اینچ و موارد دیگر تقسیم شده است. در سال 2022، بخش زیر 8 اینچی به دلیل استفاده گسترده از آن در تمام بخش ها، بر بازار شیرهای دیافراگمی تسلط دارد. این شیرها سرعت انتقال جریان بهتری دارند، حساسیت دمایی خوبی دارند و شیرهای مقرون به صرفه ای هستند.
 • بر اساس مواد بدنه، بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی به پلاستیک جامد، شیر بهداشتی، پلاستیک فلوئور و غیره تقسیم شده است. در سال 2022، بخش پلاستیک جامد با توجه به بخش، بر بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی تسلط دارد. این تسلط به دلیل پرداخت دقیق سطح و کاربردهای صنعتی بالای دریچه های دیافراگمی پلاستیکی جامد است. با این حال، هزینه بالای شیرآلات مانع از رشد بازار می شود.
 • بر اساس نوع سوئیچ، بازار دریچه‌های دیافراگمی آمریکای شمالی به سوئیچ محدود، سوئیچ پایه، سوئیچ نشانگر و موارد دیگر تقسیم شده است. در سال 2022، سوئیچ محدود بر بازار دریچه‌های دیافراگمی به دلیل کارکرد اصلی آن، استفاده از آن آسان است و از نظر حفظ سطح جریان و سطوح فشار کاملاً دقیق است. کاربردهای گسترده ای دارد اما بیشتر در صنایع شیمیایی، تصفیه خانه های آب، صنایع نفت و گاز کاربرد دارد.
 • بر اساس استفاده، بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی به یکبار مصرف و چند منظوره تقسیم شده است. در سال 2022، شیرهای دیافراگمی چند منظوره با توجه به بخش استفاده، بر بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی تسلط دارند. این تسلط به دلیل در دسترس بودن کاربردهای متعدد در شیرهای دیافراگمی چند منظوره است. با این حال، دریچه های چند منظوره که به راحتی آسیب می بینند مانع از رشد بازار می شود.
 • بر اساس کانال های توزیع، بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی به کانال های آنلاین و کانال های آفلاین تقسیم شده است. در سال 2022، بخش کانال آفلاین بر بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی با توجه به بخش کانال توزیع تسلط دارد. این تسلط به دلیل نیاز روزافزون به مزایای نوآورانه در میان دریچه‌های دیافراگمی است. با این حال، در دسترس نبودن سبد محصولات گسترده در مقایسه با کانال های آنلاین مانع رشد بازار می شود.
 • بر اساس کاربر نهایی، بازار دریچه‌های دیافراگمی آمریکای شمالی به مواد غذایی و نوشیدنی‌ها، داروها، بیو داروها، شیمیایی، تصفیه آب و فاضلاب، نیرو، معدن و مواد معدنی، خمیر و کاغذ و غیره تقسیم شده است. در سال 2022، بخش تصفیه آب و فاضلاب به دلیل نیاز روزافزون به فعالیت‌های تصفیه آب در حال تسلط بر بازار است که در نتیجه منجر به استفاده از شیرهای دیافراگمی در بخش تصفیه و تصفیه آب می‌شود.

تجزیه و تحلیل سطح کشور دریچه های دیافراگمی آمریکای شمالی

بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی بر اساس نوع، نوع شیر، کنترل کننده، اتصال انتهایی، مواد، جنس بدنه، اندازه، نوع سوئیچ، استفاده، کانال توزیع و کاربر نهایی تقسیم بندی می شود.

کشورهایی که در گزارش بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی پوشش داده شده اند، ایالات متحده، کانادا و مکزیک هستند.

ایالات متحده بر بازار شیرهای دیافراگمی به دلیل عواملی مانند حضور قوی ارائه دهندگان و پذیرش فزاینده نوآوری های تکنولوژیکی در مدیریت زباله، تسلط دارد. علاوه بر این، افزایش تقاضا برای تولید ایمن و قابل اعتماد در سراسر صنایع به عنوان یک محرک بازار عمل می کند.

بخش کشور گزارش همچنین عوامل مؤثر بر بازار و تغییرات در تنظیم بازار را ارائه می دهد که بر روند فعلی و آتی بازار تأثیر می گذارد. نقاط داده‌ای مانند فروش جدید، فروش جایگزین، جمعیت‌شناسی کشور، قوانین نظارتی و تعرفه‌های واردات و صادرات برخی از شاخص‌های اصلی هستند که برای پیش‌بینی سناریوی بازار برای کشورها استفاده می‌شوند. همچنین حضور و در دسترس بودن برندهای آمریکای شمالی و چالش‌های پیش روی آنها به دلیل رقابت زیاد یا کمیاب از سوی برندهای داخلی و داخلی، تأثیر کانال‌های فروش در حین ارائه تحلیل پیش‌بینی داده‌های کشور مورد توجه قرار می‌گیرد.

افزایش تقاضا برای شیرهای دیافراگمی

بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی همچنین تجزیه و تحلیل دقیق بازار را برای رشد هر کشور در صنعت با فروش، فروش قطعات، تأثیر توسعه فناوری در شیرهای دیافراگمی و تغییرات در سناریوهای نظارتی با حمایت آنها از بازار در اختیار شما قرار می دهد. داده ها برای دوره تاریخی 2011 تا 2020 در دسترس هستند.

چشم انداز رقابتی و آمریکای شمالی تجزیه و تحلیل سهم بازار دریچه های دیافراگمی

چشم انداز رقابتی بازار دریچه های دیافراگمی آمریکای شمالی جزئیات را توسط رقیب ارائه می دهد. جزئیات موجود عبارتند از مرور کلی شرکت، وضعیت مالی شرکت، درآمد تولید شده، پتانسیل بازار، سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه، ابتکارات بازار جدید، حضور در آمریکای شمالی، سایت ها و امکانات تولید، نقاط قوت و ضعف شرکت، راه اندازی محصول، خطوط لوله آزمایشی محصول، تاییدیه های محصول، پتنت ها ، عرض و وسعت محصول، تسلط بر برنامه، منحنی حیات فناوری. نقاط داده فوق فقط به تمرکز شرکت ها بر بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی مربوط می شود.

بازیگران اصلی تحت پوشش بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی عبارتند از GEMU Group، KDVFlow، PureValve، KOSEN VALVE، Gopfert AG، Christian Burkert GmbH Co. KG Century Instrument Company، ASTECH VALVE CO.,LTD.، Plast-O-Matic Valves، Inc.، ITT INC.، GEA Group Aktiengesellschaft، GJ Johnson & Sons Ltd.، GCE Group AB، International Polymer Solutions، FLOWONE، Valves Only، Valvorobica Industriale SpA، Xiamen Kemus Valve Co.,Ltd، FIP – Formatura Iniezione Polimeri SpA، Aquasyn LLC، Watson-Marlow Fluid Group، IPEX Inc.، ALFA LAVAL، Crane Co.، NTGD Diaphragm Valve، SEMON ENGG INDUSTRIES PVT LTD، NIPPON DAIYA VALVE از جمله دیگر. تحلیلگران DBMR نقاط قوت رقابتی را درک می کنند و تجزیه و تحلیل رقابتی را برای هر رقیب به طور جداگانه ارائه می کنند.

بسیاری از پیشرفت‌های محصول نیز توسط شرکت‌های سراسر جهان آغاز شده است که رشد بازار شیرهای دیافراگمی آمریکای شمالی را نیز تسریع می‌کنند.

برای نمونه،

 • در نوامبر 2021، گروه GEMU شیر دیافراگمی مدولار M-block را با سیستم اتصال انعطاف پذیر معرفی کرد. راه حل بلوک شیر چند پورت جدید GEMÜ P600S امکان ترکیب انعطاف پذیری از اجزای تک استاندارد را فراهم می کند. بنابراین، سیستم مدولار جدید مزایایی را در مورد تهیه و نگهداری موجودی ارائه می‌کند و همزمان از دستیابی به مسیرهای حرکت و جریان بسیار مجزای محرک اطمینان می‌دهد. عرضه این محصول به افزایش سبد محصولات این شرکت کمک می کند.
 • در ماه مه 2021، ALFA LAVAL شرکت تجهیزات صنعتی و خدمات ایالات مرکزی (CSI) را برای ارائه‌دهنده خدمات تأیید کرد. ویژگی کلیدی این مشارکت ارتقای خدمات ارائه شده در پمپ ها و شیرآلات بهداشتی برای مصرف کننده بود. از این طریق، هر دو شرکت سود بردند و بازار خود را گسترش دادند.

مشارکت، سرمایه گذاری مشترک و سایر استراتژی ها با افزایش پوشش و حضور، سهم بازار شرکت را افزایش می دهند. همچنین به نفع سازمان است که پیشنهادات خود را برای شیرهای دیافراگمی از طریق طیف گسترده ای از اندازه ها بهبود بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *