خانه » تسمه انتقال قدرت » تسمه V شکل

تسمه V شکل

 

تسمه V شکل

Optibelt-TM-v-belt-drives

مهارفن بزرگترین تامین کننده آنلاین تسمه های صنعتی، تسمه های تایم، تسمه های نواری، تسمه های متریک، تسمه های متریک دندانه دار، تسمه های کولار، تسمه های باند گوه ای کولار و سایر تسمه های قدرتی است.

VBeltSupply.com راه حل های صنعتی تسمه V را برای صنعت و افراد ارائه می دهد. دفتر مرکزی ما در Sioux Falls، S.D. مراکز توزیع تسمه V ما به صورت استراتژیک در سرتاسر ایالات متحده و کانادا قرار دارند و مدل توزیع کلید چرخشی زنجیره تامین کمربند v را به حداقل می رساند. به ما این امکان را می دهد تا تسمه های کولار جایگزین صنعتی، مزرعه و چمن با قیمت های قابل توجهی با تخفیف ارائه دهیم.

در صورت فروش مجدد تسمه های صنعتی یا تعویض و نصب بیشتر از تسمه های گهگاهی، تسمه تایم، متریک، تسمه چمن زنی، یا تسمه های محرک کولار، برای حساب تجاری اقدام کنید.

تسمه V شکلما تمام تلاش خود را کرده‌ایم

تا با یک کاتالوگ آنلاین کامل و تجربه خرید که آسان، کاملاً ایمن است و اطلاعات شخصی محافظت می‌شود، به مشتریان کمربند V خدمات ارائه کنیم. ما برای شما ارزش قائل هستیم و تلاش می کنیم خدمات سریعی را به شما ارائه دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که سفارشات تسمه صنعتی شما انجام می شود و ماشین ها دوباره کار می کنند.

تسمه های V شکل کلاسیک

یک کمربند V-کلاسیک
B تسمه های V کلاسیک
کمربندهای V کلاسیک C
کمربند V کلاسیک D
کمربند V-Kevlar
کمربند V-BELTS KEVLAR
تسمه های V-کولار
بخش B تسمه های V-Kevlar
کمربند کولار بخش C
تسمه های V-Section 3L Kevlar
تسمه های V-دنده دار
تسمه های V-دنده ای
تبدیل AX تسمه های V-دنده دار
تبدیل BX تسمه های V-دنده دار
تبدیل CX تسمه های V-دنده دار

نحوه اندازه گیری کمربند V-Blt

تسمه های V-دنده دار

سفارش‌های تسمه‌ای که قبل از ساعت 13:00 CST، M-F در VBeltSupply.com یا از طریق تلفن انجام می‌شوند، معمولاً ظرف 24 ساعت ارسال می‌شوند.
لطفا توجه داشته باشید: تحویل UPS شامل شنبه یا یکشنبه نمی شود، مگر اینکه در روش حمل و نقل مشخص شده باشد.