دوزینگ پمپ جسکو JESCO

مدل های جسکو لوتز آلمان

 • MINIDOS A فشار تا 10 بار و قدرت 30 تا 50 وات
 • MINIDOS E فشار تا 10 بار و قدرت 50 وات
 • MEMEDOS E/DX فشار تا 10 بار و قدرت 50 تا 370 وات
 • MEMEDOS MR فشار تا 5 بار و قدرت 50 وات
 • GMR فشار تا 4 بار و قدرت 2200 وات
 • REXOS KR فشار تا 200 بار و قدرت 750 وات
 • FEDOS E/DX فشار تا 100 بار و قدرت 120 وات در نوع DX در نوع E قدرت 50 و 250 وات
 • KARDOS KN فشار تا 400 بار و قدرت 550 تا 1100 وات
 • KARDOS N فشار تا 400 بار و قدرت 550 تا 2200 وات

نقشه انفجاری دوزینگ پمپ وریو پرومیننت آلمان قسمت درایو

 

 

محلول های دوزینگ پمپ جسکو JESCO

دوزینگ پمپ جسکو JESCO راه حل های تزریق شیمیایی را برای کاربردهای تخصصی در صنعت نفت، گاز و شیمیایی توسعه داده و می سازد.

توانایی ها و سال ها تجربه ما در صنایع مختلف، دوزینگ پمپ جسکو JESCO را شریک کامل شما در ساخت محلول های تزریق شیمیایی با کیفیت بالا، قابل اعتماد و کارایی بالا می کند. مجموعه ما شامل سیستم هایی با سرعت جریان بین 5 میلی لیتر در ساعت و 180 متر مکعب در ساعت با فشار پمپاژ تا 3500 بار است.

محلول های تزریق شیمیایی دوزینگ پمپ جسکو JESCO

سیستم تزریق ایده آل برای هر کاربرد.

سیستم های تزریق مواد شیمیایی مشمول الزامات سختگیرانه ای هستند و طرح های سفارشی اغلب برای هر برنامه مورد نیاز است. بنابراین تقاضای زیادی برای قابلیت اطمینان و نگهداری آسان در سکوهای دریایی و در محیط های بسیار گرم یا سرد وجود دارد.

LUTZ لوتز دقیقاً به دنبال چالش هایی مانند این است: به لطف تجربه ما، ما می توانیم راه حل های تزریق شیمیایی را نه تنها برای اندازه گیری، بلکه به سطوح بی نظیری از قابلیت اطمینان و کیفیت ارائه دهیم. ما پلتفرم‌ها و سیستم‌های پمپاژ را توسعه می‌دهیم که هم مشخصات شما و هم استانداردهای بین‌المللی (مانند ASME، API و ATEX) را برآورده می‌کنند، و فرآیندها را با تیم مدیران پروژه و کارخانه‌های تولیدی خود هماهنگ می‌کنیم.

از طرح نهایی تا سیستم نهایی، با LUTZ لوتز همه چیز را از یک منبع دریافت می کنید.

دلایل خوبی برای انتخاب سیستم های تزریق شیمیایی دوزینگ پمپ جسکو JESCO

سیستم تزریق شیمیایی دوزینگ پمپ جسکو JESCO یک سیستم کامل است که شامل طراحی پمپ بهینه شده با مخزن داخلی، لوازم جانبی و ابزار دقیق است.

توسعه کامل از یک منبع واحد

LUTZ لوتز بخش توسعه داخلی خود را برای مهندسی هیدرولیک، مکانیک و برق و همچنین ابزار دقیق دارد. این تخصص های فردی کاملاً برای توسعه و پیاده سازی راه حل سفارشی شما هماهنگ هستند. این بدان معناست که ما می‌توانیم از پردازش سفارشات کارآمد در عین رعایت بالاترین استانداردهای کیفیت اطمینان حاصل کنیم.

بیش از 60 سال تجربه در این بخش

از دایره قطب شمال تا صحرای صحرا: تقریباً هر تولیدکننده نفت و گاز در جهان به سیستم‌های LUTZ لوتز اعتماد دارد. تجربه عظیمی که بیش از 60 سال در این تجارت جمع آوری کرده ایم به ما این امکان را می دهد که مشاوره تخصصی ارائه دهیم و از نزدیک با شما همکاری کنیم تا راه حلی عالی برای نیازهای شما ایجاد و اجرا کنیم.

کارخانه هی تولید در سراسر جهان

LUTZ لوتز دارای یک شبکه جهانی از شعب و سایت های تولیدی است. این به ما امکان می دهد تا مطمئن شویم که پروژه شما به سرعت و اقتصادی توسعه می یابد. مخاطبین محلی شما همیشه در نزدیکی شما خواهند بود و آماده ارائه مشاوره تخصصی خود در مورد هر موضوعی به شما خواهند بود.

خدمات کامل 24 ساعته

هر زمان که به ما نیاز داشتید در کنار شما هستیم: خدمات راه اندازی و مشاوره جهانی ما 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز در دسترس است. شما دسترسی دائمی به یک فرد تماس واجد شرایط خواهید داشت که زمان و دانش خود را برای مشاوره در مورد هر چیزی که نیاز دارید اختصاص خواهد داد.

فیلم محلول های تزریق شیمیایی

ما به تایید شما نیاز داریم
این محتوا توسط یوتیوب ارائه شده است. با فعال کردن این محتوا، ممکن است اطلاعات شخصی شما توسط فروشنده پردازش شود و کوکی ها تنظیم شوند.

بزرگترین پکیج تزریق شیمیایی که تا کنون توسط LUTZ لوتز ساخته شده است

بیش از 40 پمپ دیافراگمی، 120 نقطه تزریق مواد شیمیایی، بیش از 3000 دریچه و ابزار، 18 مخزن ذخیره مواد شیمیایی – بزرگترین بسته تزریق مواد شیمیایی LUTZ لوتز تا کنون یک پروژه رکورد پیچیده است که توسط مهندسان بسیار ماهر LUTZ لوتز محقق شده است. سازنده آلمانی پمپ های درجه یک جهانی، 7500 ساعت مهندسی برای تحقق پکیج وزن 715 تنی سرمایه گذاری کرد. پکیج تزریق مواد شیمیایی با ابعاد عظیم 21*21*11 متری یک پروژه ویترینی از نظر مهندسی و مدیریت و سازماندهی پروژه بود.

بزرگترین پکیج تزریق شیمیایی که تا کنون توسط LUTZ لوتز ساخته شده است

LUTZ لوتز – شغل 40 میلیون دلاری

نفت و گاز LUTZ لوتز

گزینه ها

درایوهای مختلف

ما به شرایط محیطی واکنش انعطاف‌پذیری نشان می‌دهیم: پمپ‌های موجود در بسته تزریق مواد شیمیایی ما با موتورهای الکتریکی (فتوولتائیک)، هوای فشرده، گاز یا دیزل تغذیه می‌شوند.

طراحی مخزن ذخیره سازی انعطاف پذیر

مخازن ذخیره سازی در طرح های استوانه ای یا مستطیلی ساخته می شوند. در صورت لزوم، بسته به نیاز شما از یک سیستم چند محفظه استفاده می کنیم.

لوله کشی وابسته به فشار

در فشارهای بالا، لوله جوش منفذ یا سوکت را توصیه می کنیم. برای فشارهای تا 20000 psi از لوله های ورودی و خروجی در صورت نیاز استفاده می کنیم.

مصالح ساختمانی با آلیاژ بالا

در ساخت پک های تزریق مواد شیمیایی از مواد آلیاژی مانند Incoloy، Monel، Titanium و Hastelloy استفاده می کنیم. گزینه های دیگر در صورت درخواست موجود است.

محاسبه دینامیک سیالات

هنگام طراحی پمپ ها و سیستم ها، ما از محاسبات کامپیوتری دینامیک سیالات در لوله کشی و ادغام مناسب دمپنرهای ضربان استفاده می کنیم.

مونتاژ درجا

از مهندسی گرفته تا راه اندازی، همه چیز از یک منبع: سیستم های ما برای حمل و نقل دریایی مناسب هستند و می توانند به طور کامل برچیده شوند و دوباره در محل نصب شوند.

آزمون، پذیرش و بازرسی

ما مطمئن می شویم که همه چیز به خوبی اجرا می شود: دوزینگ پمپ جسکو JESCO خدمات متعددی از جمله تست پذیرش کارخانه (FAT) در کارخانه تولیدی یا در محل شما (SAT)، NDT و PMI ارائه می دهد.

راه اندازی کلی

با شبکه خدمات جهانی خود، تجهیزات شما را راه‌اندازی می‌کنیم و خدمات فنی را مستقیماً در محل شما، چه در دریا و چه در خشکی، به شما ارائه می‌کنیم.

قابلیت اطمینان بالا

چه در دریا در دریاهای مواج و چه در خشکی در صحرای داغ عربستان: سیستم های ما با قابلیت اطمینان و در دسترس بودن استثنایی حتی در شرایط شدید مشخص می شوند.

داده های تکنیکی

سیستم های تزریق شیمیایی ما برای طیف وسیعی از کاربردها طراحی شده اند. به لطف مفهوم مونتاژ مدولار آن، که امکان نصب انواع مختلف پمپ را فراهم می کند، می توانیم حداکثر انعطاف پذیری را تضمین کنیم.

فشار پمپاژ و دبی قابل تنظیم

سیستم های ما برای جریان های 5 میلی لیتر در ساعت تا 180 متر مکعب در ساعت مناسب هستند. با پمپ های دیافراگمی، سیستم می تواند تا فشار 1200 بار کار کند. پمپ های پیستونی به نوبه خود می توانند به فشار پمپاژ تا 3500 بار برسند. سیستم تزریق می تواند حداکثر حجم 50 متر مکعب را ذخیره کند .

پمپ ها با مقررات API مطابقت دارند

تمام پمپ های اندازه گیری مورد استفاده در سیستم های تزریق مواد شیمیایی ما مطابق با API 675 و پمپ های پلانجری دارای API 674 هستند. هر دو نوع پمپ با یک سر پمپ یا چندین سر در دسترس هستند. این بدان معنی است که ما می توانیم حداکثر انعطاف پذیری را در طراحی سیستم های تزریق شیمیایی شما تضمین کنیم.

صنایع

پمپ ها و محلول های تولید نفت خام و گاز طبیعی

LUTZ لوتز از دهه 1950 در پمپ‌ها و محلول‌ها متخصص بوده است. با ما، هر آنچه را که نیاز دارید از یک منبع دریافت می‌کنید: راه‌حل‌های سفارشی ما در سراسر جهان برای تولید نفت خام و گاز طبیعی در دریا استفاده می‌شوند. از چین تا امارات متحده عربی، شرکای قوی به تخصص ما برای کاربردهای اکتشاف نفت خام متکی هستند.

پمپ ها و سیستم های دوز برای کارخانه های تقطیر و کاربردهای پالایشگاهی

نفت خام باید تمیز، تجزیه و تبدیل (تصفیه) به محصولات نهایی قابل فروش (به عنوان مثال، بنزین، گازوئیل، روغن گرمایشی، روان کننده ها، پروپان، بوتان) شود. LUTZ لوتز پمپ‌ها و سیستم‌های دوزینگ را در اختیار شما قرار می‌دهد که در فرآیند تصفیه در طول دوز شیمیایی استفاده می‌شوند. چند نمونه از کاربردهای محصولات ما در گیاهان تقطیر، کک سازی، کراکینگ یا ویزاشکن. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما مشورت کنید.

پمپ های دوز و محلول های صنعت پتروشیمی

ما بیش از 50 سال است که پمپ های بادوام و سیستم های اندازه گیری را برای کاربردهایی مانند فرآیند هیدروکراکینگ عرضه می کنیم. صنعت پتروشیمی مواد خام برای ساخت پلاستیک، دارو، رنگ، مواد شوینده و سایر محصولات تولید می کند. با کارشناسان ما تماس بگیرید و به ما اجازه دهید اطلاعات دقیقی در مورد راه حل های دوز و پمپاژ خود برای فرآیند هیدروکراکینگ به شما ارائه دهیم!

دوز پمپ ها و محلول ها برای صنایع شیمیایی

هنگامی که سیالات و سوسپانسیون های حیاتی، خطرناک، خطرناک، سمی یا قابل اشتعال نیاز به حمل و نقل یا اندازه گیری مطمئن در فرآیندهای پرفشار داشته باشند، هیچ جایگزینی برای پمپ های اندازه گیری مهر و موم شده هرمتیک LUTZ لوتز، پمپ های دیافراگمی فرآیند و سیستم های اندازه گیری وجود ندارد. پمپ های آب بندی هرمتیک دوزینگ پمپ جسکو JESCO با فشار تا 1200 بار بهترین انتخاب برای ساخت مواد واسطه شیمیایی و محصولات نهایی می باشد. با کارشناسان ما تماس بگیرید و به ما در مورد راه حل های جداگانه با پمپ ها یا سیستم ها برای کاربردهای شیمیایی به شما توصیه می کنیم!

برنامه های کاربردی

تزریق بازدارنده های خوردگی

آیا به سیستم های تزریق بازدارنده خوردگی نیاز دارید؟ در LUTZ لوتز، می توانید مشاوره تخصصی، اطلاعات دقیق و پشتیبانی را بیابید!

تزریق متانول

از اسکیدها و پک های LUTZ لوتز برای تزریق متانول در صنعت نفت و گاز استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما مشورت کنید.

خشک کردن گاز گلیکول

LUTZ لوتز پمپ ها و سیستم های تزریق قابل اعتمادی را برای خشک کردن گازهای گلیکول ارائه می دهد. اگر اطلاعات بیشتری می خواهید امروز با کارشناسان ما مشورت کنید.

تزریق دمولسیفایر

تزریق دمولسیفایرها در صنعت نفت و گاز با پکیج های LUTZ لوتز توصیه هایی متناسب با کاربرد شما در اختیار شما قرار می دهیم.

پمپ خورشیدی برای تولید در زمین.

بیش از 30 سال است که LUTZ لوتز سیستم‌های تزریق شیمیایی مستقل را با پمپ‌های اندازه‌گیری با انرژی خورشیدی ارائه می‌کند.

فرآوری آب تولیدی

بسته های آب تولید شده LUTZ لوتز را می توان برای تصفیه آب تولید شده در حین حفاری نفت استفاده کرد. آنها مفاصل هرمتیک هستند و چندین گزینه را برای کنترل دقیق در خود دارند.

دانلودها

راه حل های LUTZ لوتز برای صنعت نفت و گاز. (EN)

پمپ های دوز و فرآیند بالا و همچنین سیستم ها و بسته هایی برای عملکردهای خاص برای استفاده در تولیدات خشکی و دریایی.
3 مگابایت | pdf | 18.02.2022

باز کن

راه حل های دوزینگ پمپ جسکو JESCO برای صنعت نفت و گاز. (EN)

پمپ های اندازه گیری و فرآیند بالا و همچنین سیستم ها و بسته هایی برای عملکردهای خاص برای استفاده در تولیدات خشکی و فراساحلی.
3 مگابایت | pdf | 18.02.2022

باز کن

راه حل های دوزینگ پمپ جسکو JESCO برای صنعت نفت و گاز. (ES-SA)

پمپ های فرآیند و اندازه گیری پیشرفته، و همچنین بسته ها و سیستم های عملکردی خاص برای استفاده در تولید هم در خشکی و هم در دریا.
3 مگابایت | pdf | 18.02.2022

باز کن

راه حل های دوزینگ پمپ جسکو JESCO برای صنعت نفت و گاز. (ایالات متحده آمریکا)

پمپ های اندازه گیری و فرآیند بالا و همچنین سیستم ها و بسته هایی برای عملکردهای خاص برای استفاده در تولیدات خشکی و فراساحلی.
3 مگابایت | pdf | 18.02.2022

باز کن

راه حل های دوزینگ پمپ جسکو JESCO برای صنعت نفت و گاز. (RU)

همراه با LEVA، شما همچنین صاحب تجهیزات با تکنولوژی بالا خواهید شد، مانند به عنوان دوز پمپ ها، سیستم ها و تاسیسات برای اجرای زمینی و دریایی با مجموعه توابع ویژه، با توجه به نیاز شما.
3 مگابایت | pdf | 18.02.2022

 

دوزینگ پمپ کانسپت پرومیننت آلمان
دوزینگ پمپ کانسپت پرومیننت آلمان
پمپ دوزینگ پرومیننت دلتا
پمپ دوزینگ پرومیننت دلتا
هیتر هد دوزینگ پمپ هایدرو پرومیننت dosing pump hydro
هیتر هد دوزینگ پمپ هایدرو دوزینگ پمپ جسکو JESCOdosing pump hydro
دوزینگ پمپ پرومیننت ضد انفجار فرمان پذیر
دوزینگ پمپ جسکو JESCO ضد انفجار فرمان پذیر

Beta ProMinent Multifunctional valve

پمپ تزریق مواد شیمیایی

مدل: CIP05
جعبه فلزی کوچک، کارکرد و حمل آسان
با دبی متر، آداپتور، شیلنگ و دیورتر موجود است
محصولات
دستورالعمل محصول

پمپ تزریق شیمیایی برای کاهش دمای تشکیل هیدرات با تزریق یک بازدارنده هیدرات گاز-آب به گاز طبیعی استفاده می شود. این به طور ویژه مطابق با الزامات خاص جابجایی مایعات، که به شیمی، دما و فشار خاص سیال بستگی دارد، طراحی، تولید و کار می‌کند. ایمن و مقاوم در برابر انفجار است. پمپ ها با هوا و برق کار می کنند. اکثر واحدهای ما دارای یک شیر اطمینان در خروجی برای محافظت از اپراتور پمپ هستند.

اجرای فوق العاده
جعبه فلزی کوچک، کارکرد و حمل آسان
با دبی متر، آداپتور، شیلنگ و دیورتر موجود است
با دستگاه های تست فشار کالیبره شده و دستگاه های ضبط موجود است
پارامترهای فنی
محیط کارمتانول یا گلیکول (CH3OH یا CH2OH-CH2OH)
ارتباط1/2 اینچ NPT
ظرفیت تزریق0.01 ~ 0.19 m3/Hr
فشار تزریق10000psi (70MPa)
جلد0.04 متر مکعب
لوازم جانبی فشار هوای مورد نیازتنظیم کننده فشار هوا
فشار سنج
نشانگر سطح مایع
شیر فشار
مخزن فولاد ضد زنگ

تزریق مواد شیمیایی

سیستم های تغذیه و کنترل مواد شیمیایی یک جزء حیاتی در تمام کاربردهای تصفیه آب و فاضلاب هستند. هر ماده شیمیایی مجموعه ای از چالش های منحصر به فرد خود را دارد که باید در طراحی، انتخاب و کاربرد سیستم های پمپاژ در نظر گرفته شود. صرف نظر از مواد شیمیایی که شما توزیع می کنید، ایمنی، قابلیت اطمینان و کنترل دقیق برای بهینه سازی واکنش شیمیایی و کاهش هزینه های عملیاتی مورد نیاز است.

پره های پمپ تزریق مواد شیمیایی MXQ برای کنترل دقیق کیفیت آب استفاده می شود.

مواد شیمیایی معمول برای تصفیه فاضلاب:

 • هیپوکلریت فاز مایع، سولفات ها/سولفیت ها، بازدارنده های خوردگی، اسیدها، مواد سوزاننده، ضد دکوبیتوس و عوامل ضد کف
 • پلیمرهایی برای انعقاد لجن، لخته سازی و ضخیم شدن
 • مواد خشک مانند آهک، کربن فعال، مواد پودری، پوسته پوسته و پلت شده

پمپ های تزریق دوزینگ پمپ جسکو JESCO

پمپ های تزریق شیمیایی Graco مواد شیمیایی را در چاه های نفت و گاز و همچنین خطوط لوله توزیع و اندازه گیری می کند. ما پمپ های قابل حمل تزریق مواد شیمیایی میدان نفتی خود را طوری طراحی می کنیم که در فشارهای مختلف کار کنند و در محیط های سخت کار کنند و آنها را برای کاربردهای تزریق مواد شیمیایی ایده آل می کند. ما آنها را با انواع مختلف درایو تولید می کنیم: AC، DC و پنوماتیک، که هر کدام بسته به نیاز شما مزایای متمایزی را ارائه می دهند. ما علاوه بر پمپ های کامل، ماژول های سیال و محرک را نیز ارائه می دهیم تا پمپ شما را مطابق با منبع تغذیه و نیازهای خاص سیال تنظیم کنید.

پمپ های تزریقی برای محصولات شیمیایی برای صنعت نفت

بهبود تولید چاه و جریان خط لوله، خنثی کردن مواد خورنده در گاز طبیعی

صرف نظر از اینکه برنامه های شما در بالادست یا پایین دست قرار دارند، پمپ های تزریق شیمیایی ما به شما در رفع مشکلاتی مانند خوردگی خط لوله، یخ زدگی و موارد دیگر کمک می کنند. پمپ های تزریق مواد شیمیایی مقاوم و قابل اعتماد Graco می توانند مواد متعددی مانند متانول، بازدارنده های خوردگی و بازدارنده های جامد را تزریق کنند. علاوه بر این، پمپ های ما برای کنترل برخی از تهاجمی ترین مواد شیمیایی طراحی شده اند.

زمانی که به تزریق مطمئن و دقیق مواد شیمیایی نیاز دارید

پمپ تزریق خود را به راحتی پیکربندی کنید

به راحتی بخش های سیال و انتهای درایو خود را برای کار با بسیاری از مواد شیمیایی تهاجمی میدان نفتی سفارشی کنید. این پمپ به شما کنترل دقیقی بر بازدارنده های خوردگی و موارد دیگر می دهد.

کنترل دقیق سرعت تزریق

شما کنترل کاملی بر نرخ تغذیه پمپ خود خواهید داشت و به شما امکان می دهد هنگام برنامه ریزی خوراک شیمیایی خود انعطاف بیشتری داشته باشید.

بسته بندی دوزینگ پمپ جسکو JESCO طولانی مدت

پمپ های گراکو با مهر و موم و بسته بندی درجه بندی سیال درجه صنعتی طراحی شده اند تا سال ها کارکرد مولد را ارائه دهند.

برای پمپ تزریق مواد شیمیایی میدان نفتی

پمپ تزریق شیمیایی هوای فشرده سری DGGDS

ما کامل ترین طیف مدل های پمپ مایع هوای فشرده را در صنعت ارائه می دهیم که برای موارد زیر طراحی شده است:

الف. قابلیت فشار، جریان یا توان خروجی نهایی.

ب- سازگاری با طیف گسترده ای از مایعات، مانند روغن، آب و کاربردهای شیمیایی.

پمپ های SUNCENTER هوای فشرده با فشار هوای محرک 2 تا 10 بار (29 تا 145 psi) توسط کمپرسور هوای معمولی هستند. اساساً اصل کار شبیه یک تقویت کننده رفت و برگشتی است که در آن کنترل پیستون در موقعیت نهایی توسط یک شیر 4/2 جهته تنظیم می شود.

پمپ های Suncenter

دارای یک مهر و موم پیستون هوای بزرگ به یک پیستون با قطر کمتر هستند. نسبت فشار اختلاف این دو ناحیه است و روش تعیین حداکثر فشار خروجی است. فشارهای بالاتر با استفاده از نسبت های بالاترین فشار به دست می آید. شماره مدل Suncenter منعکس کننده درجه بندی فشار پمپ ها است، در حالی که داده های فنی نسبت های دقیق را نشان می دهد. فشار خروجی به راحتی از طریق یک رگولاتور ساده هوا انجام می شود. با ضرب نسبت فشار در فشار هوای موجود، می توان رتبه فشار مایع را محاسبه کرد.

پمپ های SUNCENTER خود تاریک می شوند. به طور کلی نیازی به استفاده از روان کننده هوا نیست.

مایعی که قرار است پمپ شود با حرکت پیستون محرک به داخل محفظه مکش جریان می یابد. با این اثر مکش، دریچه ورودی باز می شود و دریچه خروجی بسته می شود. پایین آمدن فشار در سمت مایع ایجاد می کند. شیر ورودی بسته و شیر خروجی با فشار ایجاد شده باز می شود. پمپ های مایع با چرخه SUNCENTER به طور خودکار، هنگامی که فشار تعداد چرخه های کاهش سرعت را افزایش می دهد، هنگامی که نیروهای فشار خروجی برابر باشند، پمپ به طور خودکار متوقف می شود. پمپ با کاهش جزئی فشار خروجی یا افزایش فشار هوارسانی مجدداً راه اندازی می شود. عملکرد پمپ می تواند تحت تأثیر شرایط متعددی قرار گیرد، مانند صدا خفه کن یخ زده یا شیرهای پایلوت (که به دلیل رطوبت در خطوط هوا ایجاد می شود)، اندازه نامناسب خطوط هوای ورودی، و فیلترهای کثیف. اندازه پورت های مشخص شده را کاهش ندهید و برای شرایط جریان دقیقی که در جداول نشان داده نشده است با SUNCENTER مشورت کنید.

ویژگی های کلیدی دوزینگ پمپ جسکو JESCO عبارتند از:

هوای فشرده – بدون نیاز به برق (به کمپرسور هوای معمولی متصل شوید)

به منظور افزایش طول عمر پمپ، فشار هوای حرکتی نباید بیش از 8 بار باشد

بدون نیاز به روان کننده خطوط هوایی

فشار 640 مگاپاسکال (6400 بار)

طیف گسترده ای از مدل ها با نسبت های مختلف

یخچال توکار در اکثر مدل ها

نصب، راه اندازی و نگهداری آسان

· بهترین قیمت / سود

بدون خطر و انفجار مقاوم در برابر حرارت، شعله یا جرقه

حفظ فشار خودکار، هر دلیلی که باعث افت فشار شود، پمپ Suncenter به طور خودکار روشن می شود، فشار حلقه را ثابت نگه دارید

غول دوزینگ پمپ جسکو JESCO

بسته تزریق شیمیایی برای یک برنامه دریایی در یک FPSO.

سازنده پمپ و یکپارچه کننده خدمات LUTZ لوتز بزرگترین ماژول تزریق مواد شیمیایی در تاریخ این شرکت را طراحی و تولید کرده است. این بسته عظیم توسط شعبه LUTZ لوتز در سنگاپور طراحی و تولید شد. نیازهای کارفرما و همچنین تلاش سازمانی و لجستیکی این پروژه قابل توجه بود.

برای کارشناسان جاه طلب و با تجربه LUTZ لوتز، این چالش بزرگی بود که توانستند با عالی بر آن غلبه کنند. در سال 2015 غول به پایان رسید – بسته تزریق مواد شیمیایی در FPSO استفاده می شود. FPSO یک کشتی تولیدی عظیم برای تولید، ذخیره و بارگیری نفت است.

بزرگترین بسته تزریق شیمیایی که تا کنون توسط دوزینگ پمپ جسکو JESCO ساخته شده است

[ترجمه به -inc.com (ES):] بیش از 40 پمپ دیافراگمی، 120 نقطه تزریق مواد شیمیایی، بیش از 3000 دریچه و ابزار، 18 مخزن ذخیره مواد شیمیایی – بزرگترین بسته تزریق مواد شیمیایی LUTZ لوتز تا کنون یک پروژه رکوردی پیچیده است که توسط افراد بسیار ماهر LUTZ لوتز انجام شده است. مهندسین سازنده آلمانی پمپ های درجه یک جهانی، 7500 ساعت مهندسی برای تحقق پکیج وزن 715 تنی سرمایه گذاری کرد. پکیج تزریق مواد شیمیایی با ابعاد عظیم 21*21*11 متری یک پروژه ویترینی از نظر مهندسی و مدیریت و سازماندهی پروژه بود.

[ترجمه به -inc.com (ES):] بزرگترین بسته تزریق شیمیایی که تا کنون توسط LUTZ لوتز ساخته شده است

نقاط قوت غول LUTZ لوتز

پکیج تزریق مواد شیمیایی به یک پروژه شاخص برای LUTZ لوتز تبدیل شده است، و نه فقط به دلیل اندازه بزرگ آن. برای انجام این پروژه نیاز به رعایت الزامات متعدد و به کارگیری دانش تخصصی بود.

ابعاد عظیم

ماژول تزریق مواد شیمیایی با ابعاد 21.3 x 20 x 10 متر و وزن تخمینی 715 تن، از تمام بسته های طراحی شده توسط LUTZ لوتز پیشی گرفته است. در مجموع، سه سطح در ماژول وجود دارد. 40 پمپ غشایی و 40 IRCD در لایه 1 یافت می شود. 2 لایه دارای 18 مخزن (210 متر مکعب) و یک مخزن GFK (5 متر مکعب) است. پلت فرم لایه 3 شامل 27 ظرف جداگانه است.

قطعات با کیفیت بالا

40 پمپ غشایی، 40 IRCD، 18 مخزن ذخیره، بیش از 3000 ابزار، شیر و بیش از 3500 متر لوله نصب شد. قطعات با دقت انتخاب شده اند تا از عملکرد ایمن و کارآمد بسته اطمینان حاصل شود.

پیشرفته ترین تکنولوژی پمپ دیافراگمی دنیا

عناصر تکنولوژیکی اصلی پکیج تزریق مواد شیمیایی غول پیکر بیش از 40 پمپ فرآیندی و دیافراگمی LUTZ لوتز هستند که با API 675 مطابقت دارند. LUTZ لوتز تولید کننده پیشرو پمپ های دیافراگمی است و دارای پیشرفته ترین فناوری سر پمپ در جهان است. همراه با 40 IRCD، پمپ ها امکان تزریق دقیق و انتخابی مواد شیمیایی را در بیش از 120 نقطه فراهم می کنند.

دانش مهندسی منحصر به فرد

LUTZ لوتز دانش ویژه گسترده ای در زمینه کاربردهای صنعت نفت و گاز دارد. به منظور ارائه یک راه حل عالی به مشتریان خود، ما بیش از 7500 ساعت مهندسی برای ساخت این بسته غول پیکر سرمایه گذاری کردیم. در سال‌های 2010 و 2012، LUTZ لوتز دو بسته مشتری را در FPSO ادغام کرد: یکی با سه، و دیگری با دو سطح، که هر کدام مجموعاً 36 پمپ دارد.

مشارکت مشتریان ما در فرآیند مهندسی

ماژول کامل بر اساس یک سیستم مدیریت طراحی کارخانه سه بعدی است و توسط EPC تایید شده است تا از ضعف های بالقوه در مراحل مختلف مهندسی پکیج جلوگیری شود و اطمینان حاصل شود که طراحی تمام الزامات را برآورده می کند تا مشتری راضی باشد.

ارگونومی و ایمنی

چیدمان اجزا نه تنها فشرده است، بلکه امکان عملکرد ارگونومیک را نیز فراهم می کند، به این معنی که هیچ خطری برای سلامتی اپراتورها وجود ندارد. جابجایی قطعات به لطف ده مونوریل واقع در قسمت بالایی نصب و یک جرثقیل مناسب برای وزن تا یک تن امکان پذیر است. LUTZ لوتز یک سیستم کامل اطفاء حریق را با استفاده از آب پاش های ضد انفجار و وسایل روشنایی طراحی و نصب کرد. همانطور که توسط استانداردهای NORSOK S2 برای محیط های کاری تجویز شده است، مسیرهای دسترسی و خروج علیرغم فضای محدود در منطقه، سخاوتمندانه ابعاد داده شده اند.

چیدمان فشرده

لازم بود تمام تجهیزات سیستم های پمپ 9 و 7 سر در یک فضای حداقل قرار گیرد تا راه حلی فشرده مناسب برای فضای بسیار محدود موجود در FPSO ایجاد شود.

رعایت استانداردها و الزامات فنی

پمپ ها و لوله ها با مواد تیتانیوم خاصی ساخته شده اند تا در برابر مواد شیمیایی بسیار خورنده مقاومت کنند. مخازن ذخیره سازی ساخته شده از مواد کامپوزیت فیبر بر اساس استاندارد AMSE-RTP-1 طراحی شده اند. مطابق با استانداردهای NR برزیل، کدهای رنگی ویژه برای شناسایی مواد شیمیایی پایه، اسیدی و خنثی استفاده شد.

خدمات عالی 24 ساعته دوزینگ پمپ جسکو JESCO

زمانی که مشتریان به ما نیاز دارند ما همیشه آنجا هستیم: خدمات مشاوره و راه اندازی جهانی ما 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز در دسترس است. مشتریان ما همیشه یک تماس با ما دارند که از هیچ وقت برای کمک به آنها و مشاوره به آنها در هر موضوعی کوتاهی نمی کند.

پمپ های پریستالتیک برای تزریق و کالیبراسیون محصولات شیمیایی

پمپ های پریستالتیک برای تزریق و کالیبراسیون محصولات شیمیایی

صنایع شیمیایی برخی از سخت ترین نیازهای پمپاژ را دارد. این صنعت به طور معمول مجبور به پمپاژ سیالات تهاجمی و خورنده است که شامل دوغاب، جامدات معلق و مواد ساینده است. پمپ های پریستالتیک مهر و موم یا غده ای ندارند که چالش ها و هزینه های اضافی را ایجاد کند. از آنجایی که لایه داخلی شیلنگ تقویت شده تنها جزء در تماس با سیال پمپ شده است، پمپ پریستالتیک پمپ آلبین کمترین هزینه چرخه عمر را در مقایسه با سایر فناوری های پمپ ارائه می دهد. پمپ های پریستالتیک پمپ آلبین می توانند دوغاب، مواد جامد معلق و مواد ساینده را بدون مزاحمت و بدون اثرات نامطلوب بر عملکرد اندازه گیری کنترل کنند.

کاربردهای معمول پمپ های پریستالتیک در صنایع شیمیایی عبارتند از:

 • اسیدها و خنثی کننده های اسید
 • الکل ها
 • سولفات آلومینیوم
 • عوامل کاتالیزوری
 • هیدروکربن ها
 • سفید کردن
 • حلال ها
 • محلول های آبکاری
 • پلیمرها
 • لاتکس PVDF
 • رزین
 • دی اکسید تیتانیوم
 • صابون

کاربردهای تزریق متانول با فشار بالا

تحویل مطمئن و کارآمد مواد شیمیایی برای تولید و حمل و نقل نفت

اندازه گیری که به عنوان پمپ اندازه گیری یا تزریق شیمیایی نیز شناخته می شود، یک پمپ جابجایی مثبت است که برای پمپاژ مواد شیمیایی با دبی دقیق طراحی شده است. در بسیاری از صنایع از جمله کشاورزی، تاسیسات صنعتی، تولید پزشکی در مقیاس بزرگ و تصفیه آب استفاده می شود.

راه‌های زیادی وجود دارد که پمپ می‌تواند نرخ جریان دقیق را بسته به نوع و ویژگی‌های آن حفظ کند. با این حال، اکثراً مقدار دقیقی از ماده شیمیایی را قبل از تزریق آن به خط لوله یا مخزن برای دوز، به داخل محفظه می کشند.

انواع پمپ های اندازه گیری شیمیایی

چهار نوع اصلی پمپ تزریق مواد شیمیایی وجود دارد که بسته به مکانیسم پمپاژ، حوزه کاربرد، انواع مواد شیمیایی پمپاژ شده و فشار پمپاژ متفاوت است.

 • دیافراگم تزریق ثابت در این نوع محفظه از طریق پیستون، دیافراگم و دریچه هایی که در ورودی و خروجی قرار می گیرند پر و تخلیه می شود. هنگامی که پیستون کشیده می شود، محفظه مواد شیمیایی را به مقدار از پیش کالیبره شده می کشد، در حالی که دریچه خروجی بسته می شود. وقتی به حجم مورد نیاز رسید، پیستون به داخل فشار داده می شود تا ماده شیمیایی را با سرعت جریان مشخص تزریق کند.
 • دیافراگم تزریق پالس. همچنین به عنوان دیافراگم متر ، و مشابه با متر تزریق ثابت کار می کند، اما سرعت جریان توسط یک سیم پیچ برقی کنترل می شود. به جای یک پمپ آرام و ثابت، شیر برقی ماده شیمیایی را به داخل محفظه می کشد و آن را به صورت پالس به بیرون پمپ می کند. اجزای مکانیکی و الکتریکی بسیار ساده هستند و بنابراین پمپ از نظر حجم دوز شیمیایی به دلیل تزریق پالس زمان‌بندی شده دقت کمتری دارد.
 • پمپ های تزریق شیمیایی لوب. آنها از مجموعه ای از چرخ دنده های محرک استفاده می کنند تا اجازه دهند حجم ثابتی از مواد شیمیایی وارد دیافراگم شود. اگرچه اندازه گیری حجم به اندازه نوع دیافراگمی دقیق نیست، این نوع ها عمدتاً در توزیع مواد شیمیایی با ویسکوزیته بالا استفاده می شوند. همچنین، تنظیم دقیق پمپ برای دبی کم بسیار پیچیده است.
 • پمپ های دوز شیمیایی پریستالتیک آنها کاملا دقیق هستند زیرا شامل یک لوله انعطاف پذیر خم شده نیمه دایره ای هستند که مواد شیمیایی از طریق آن جریان می یابد. یک بازوی مکانیکی در امتداد لوله منحنی حرکت می کند و هدف آن گرفتن حجم مورد نیاز یک ماده شیمیایی با فشار لوله و فشار دادن آن به امتداد برای دوز است.

برای انتخاب پمپ مناسب، با مشاوران PRODETECS تماس بگیرید. ما خدمات جامعی را در سیستم های تصفیه آب با بالاترین کیفیت قطعات با پشتوانه تجربه گسترده خود و برندهای اصلی بازار مانند دوساترون یا میلتون روی ارائه می دهیم. ما انواع مختلفی از پمپ ها را داریم، مانند . دیسپنسر پروپشنال یا دیافراگمی ما در سراسر جمهوری مکزیک با دفاتر در گوادالاخارا و CDMX پوشش داریم.

پمپ تزریق شیمیایی پنوماتیک BR5100

پمپ تزریق مواد شیمیایی Bruin BR5000 از نوع پیستونی چاق و تک اثر، جابجایی مثبت است.

پمپ با فشار پنوماتیکی که در برابر دیافراگم عمل می کند، قادر به کار با فشار کمتر از 2 psig (حداکثر 35 psig)، مجهز به فنر برگشتی، مکانیزم سوئیچینگ خودکار و موجود در 4 اندازه پیستون، پمپ می تواند کار کند. حجم تولید تا 30 لیتر در روز و فشار تا 6000 psig.

ولوم، بسته به اندازه پیستون، با کنترل سرعت پمپ از طریق یک شیر کنترل سرعت و با انتخاب طول کورس کنترل می شود. حداکثر ظرفیت تخلیه با انتخاب تعیین می شود و فشار بسته بندی تخلیه را می توان با فشار تغذیه از طریق یک رگولاتور کنترل کرد.

تبدیل به مواد شیمیایی مختلف با تغییر درزگیر انتهایی سیال و مجموعه بسته بندی به راحتی انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *