فیلتر آکوالاین
خانه » فیلتر آکوالاین

فیلتر آکوالاین

فیلتر آکوالاین

برند آکوا لاین یکی از دستگاه های با کیفیت داخلی با کیفیت که برای مصارف خانگی به کار می رود،این فیلتر آکوالاین در ایران مونتاژشده و قطعات آن ساخت ایران و برخی قطعات آن ها وارداتی می باشد .

تصفیه ی آب توسط اسمز معکوس انجام شده که تمامی میکروب ها، جامدات معلق درون آب ،مواد مضر موجود در آب، سنگ ریزه، گل و لای، شن و ماسه، تخم و لارو حشرات، ذرات ناشی از پوسیدگی لوله های فرسوده و انواع میکروارگانیسم ها را از بین می برد.

انواع دستگاه تصقیه آب آکوالاین

  • دستگاه تصفیه آب آکوا لاین RO-LINE 600
  • دستگاه تصفیه آب آکوا لاین RO-LINE 700
  • دستگاه تصفیه آب آکوا لاین 800RO-LINE

تصفیه آب فیلتر آکوا لاین(RO-LINE 600)

در این دستگاه تصفیه آب آکوالاین  6 مرحله تصفیه براب آب در نظر گرفته شده است.

در مرحله ی اول آب ورودی از فیلتر آکوالاین الیافی عبور کرده تا جرم و ذرات 10 میکرون از ان جدا شود، در مرحله دوم و سوم مواد شیمیایی و کلر به وسیله ی کربن پودری و جامد از بین می رود و آب برای ورود به فیلتر مرحله چهارم فیلتر ممبران آماده می گردد.

در ادامه لایه های بهم تابیده ممبران تمام ذرات تا یک هزارم میکرون را جداسازی کرده و وارد خروجی فاضلاب می شوند، سپس  آب سالم در مخزن می ماند.

این آب با فشاری مناسب از فیلتر پنجم یا فیلتر پست کربن عبور کرده وبا طعم مناسب و بدون بو وارد مرحله ششم یا فیلتر مینرال می گردد.

در انتها مواد معدنی از دست رفته دوباره به آب اضافه شده تا آب را برای شرب سالم و گوارا کند.

 

تصفیه آب فیلتر آکوا لاین (RO-LINE 700)

این مدل نیز برای مصارف خانگی  مناسب بوده و دارای فیلترهای پیش تصفیه در مراحل اول تا سوم (فیلتر الیافی، فیلتر کربن گرانول و فیلتر کربن بلاک) است.

در آن فیلتر ممبران 13 لایه فیلمتک آمریکا با ظرفیت 75 گالن (280 لیتر آب) و فیلتر های پست کربن و فیلتر مینرال جهت افزودن املاح معدنی مانند پتاسیم ، سدیم و روی به آب وجود دارد.

در بخش فرآوری این  دستگاه از فیلتری به نام قلیایی ساز (آلکالاین) استفاده شده که با  فرایند الکترولیز آب قلیایی تولید می کند و PH  آب را بالا می برد.

مصرف آب قلیایی برای سلامت بدن، پوست و مو و بهبود بسیاری از بیماری ها مانند دیابت پیشنهاد می شود.

 

تصفیه آب فیلتر آکوا لاین (RO-LINE 800)

دستگاه تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای Aquaنیز ازفناوری جدید اسمز معکوس برای تصفیه استفاده می کند که سه مرحله ی اول  به عنوان پیش تصفیه برای از بین بردن ذرات ، دفع آفات شیمیایی ،کلر، سموم و رنگ های صنعتی می باشد .

در مرحله ی چهارم  فیلتر غشایی برای جلوگیری از ورود ناخالصی ها به غشاء و افزایش عمر غشاء وجود دارد، مرحله پنجم نیز فیلتر غشایی برای سخت شدن و از بین بردن املاح تا 0.001 میکرون ، مواد جامد و مایع مانند نیتریت ،  نیترات ، جیوه و همه ی عوامل سرطان زا مولد می باشد.

در مرحله ششم یک فیلتر کربن جهت  از بین بردن طعم و بوی نامطبوع آب قرار داده شده است و مرحله ی هفتم  فیلتر معدنی مواد مورد نیاز بدن مانند پتاسیم ،  کلسیم ، منیزیم ، روی و سدیم  را به آب اضافه می کند.

در مرحله ی نهایی فیلترهای قلیایی قرار داده شده اند تا  اسیدیته آب را تنظیم نموده و هیدروژن احیا شده تولید کنند که این عمل  و پتانسیل اکسید را کاهش می دهد.

اگر به فکر سلامتی پوست، مو و دستگاه گوارش خود هستید نوشیدن اب قلیایی به شما کمک بسیاری می کند.

فیلتر آکوالاین

برچسب‌ها: