فیلتر آکوالاین

فیلتر آکوالاین

برند آکوا لاین یکی از دستگاه های با کیفیت داخلی با کیفیت که برای مصارف خانگی به کار می رود،این فیلتر آکوالاین در ایران مونتاژشده و قطعات آن ساخت ایران و برخی قطعات آن ها وارداتی می باشد .

تصفیه ی آب توسط اسمز معکوس انجام شده که تمامی میکروب ها، جامدات معلق درون آب ،مواد مضر موجود در آب، سنگ ریزه، گل و لای، شن و ماسه، تخم و لارو حشرات، ذرات ناشی از پوسیدگی لوله های فرسوده و انواع میکروارگانیسم ها را از بین می برد.

انواع دستگاه تصقیه آب آکوالاین

  • دستگاه تصفیه آب آکوا لاین RO-LINE 600
  • دستگاه تصفیه آب آکوا لاین RO-LINE 700
  • دستگاه تصفیه آب آکوا لاین 800RO-LINE

تصفیه آب فیلتر آکوا لاین(RO-LINE 600)

در این دستگاه تصفیه آب آکوالاین  6 مرحله تصفیه براب آب در نظر گرفته شده است.

در مرحله ی اول آب ورودی از فیلتر آکوالاین الیافی عبور کرده تا جرم و ذرات 10 میکرون از ان جدا شود، در مرحله دوم و سوم مواد شیمیایی و کلر به وسیله ی کربن پودری و جامد از بین می رود و آب برای ورود به فیلتر مرحله چهارم فیلتر ممبران آماده می گردد.

در ادامه لایه های بهم تابیده ممبران تمام ذرات تا یک هزارم میکرون را جداسازی کرده و وارد خروجی فاضلاب می شوند، سپس  آب سالم در مخزن می ماند.

این آب با فشاری مناسب از فیلتر پنجم یا فیلتر پست کربن عبور کرده وبا طعم مناسب و بدون بو وارد مرحله ششم یا فیلتر مینرال می گردد.

در انتها مواد معدنی از دست رفته دوباره به آب اضافه شده تا آب را برای شرب سالم و گوارا کند.

 

تصفیه آب فیلتر آکوا لاین (RO-LINE 700)

این مدل نیز برای مصارف خانگی  مناسب بوده و دارای فیلترهای پیش تصفیه در مراحل اول تا سوم (فیلتر الیافی، فیلتر کربن گرانول و فیلتر کربن بلاک) است.

در آن فیلتر ممبران 13 لایه فیلمتک آمریکا با ظرفیت 75 گالن (280 لیتر آب) و فیلتر های پست کربن و فیلتر مینرال جهت افزودن املاح معدنی مانند پتاسیم ، سدیم و روی به آب وجود دارد.

در بخش فرآوری این  دستگاه از فیلتری به نام قلیایی ساز (آلکالاین) استفاده شده که با  فرایند الکترولیز آب قلیایی تولید می کند و PH  آب را بالا می برد.

مصرف آب قلیایی برای سلامت بدن، پوست و مو و بهبود بسیاری از بیماری ها مانند دیابت پیشنهاد می شود.

 

تصفیه آب فیلتر آکوا لاین (RO-LINE 800)

دستگاه تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای Aquaنیز ازفناوری جدید اسمز معکوس برای تصفیه استفاده می کند که سه مرحله ی اول  به عنوان پیش تصفیه برای از بین بردن ذرات ، دفع آفات شیمیایی ،کلر، سموم و رنگ های صنعتی می باشد .

در مرحله ی چهارم  فیلتر غشایی برای جلوگیری از ورود ناخالصی ها به غشاء و افزایش عمر غشاء وجود دارد، مرحله پنجم نیز فیلتر غشایی برای سخت شدن و از بین بردن املاح تا 0.001 میکرون ، مواد جامد و مایع مانند نیتریت ،  نیترات ، جیوه و همه ی عوامل سرطان زا مولد می باشد.

در مرحله ششم یک فیلتر کربن جهت  از بین بردن طعم و بوی نامطبوع آب قرار داده شده است و مرحله ی هفتم  فیلتر معدنی مواد مورد نیاز بدن مانند پتاسیم ،  کلسیم ، منیزیم ، روی و سدیم  را به آب اضافه می کند.

در مرحله ی نهایی فیلترهای قلیایی قرار داده شده اند تا  اسیدیته آب را تنظیم نموده و هیدروژن احیا شده تولید کنند که این عمل  و پتانسیل اکسید را کاهش می دهد.

اگر به فکر سلامتی پوست، مو و دستگاه گوارش خود هستید نوشیدن اب قلیایی به شما کمک بسیاری می کند.

فیلتر آکوالاین