• تک ردیفه یا دو ردیفه موجود است
 • با توجه به هندسه راه آهن و توپ های مورد استفاده به عنوان عناصر نورد، بلبرینگ های شیار عمیق می توانند بارها را در هر دو جهت و همچنین بارهای شعاعی را تحمل کنند.
 • موجود در استاندارد، C2، C3، C4، C5 مناسب ترخیص کالا

به صورت باز، مهر و موم شده یا محافظ موجود است

 • باز – این یاتاقان ها فاقد مهر و موم یا محافظ برای جلوگیری از ورود ذرات آلوده کننده وارد مسیرهای مسابقه هستند، با این حال آنها را به ویژه در هنگام نصب در گیربکس یا کارکردن در روغن مفید می کند.
 • مهر و موم شده – این یاتاقان ها دارای پسوند 2RS هستند که نشان می دهد آنها دارای مهر و موم های لبه ای در هر دو طرف هستند و مادام العمر از قبل با گریس پر شده اند، بنابراین نیازی به روغن کاری نیست. مهر و موم ها تا حدودی از نفوذ رطوبت و ذرات آلوده کننده که وارد راهروها می شوند محافظت می کنند و در نتیجه عمر بلبرینگ را افزایش می دهند. برخی از برنامه ها تنها به 1 مهر و موم نیاز دارند که به راحتی قابل برداشتن است.
 • شیلددار – این یاتاقان‌ها دارای پسوند 2Z یا ZZ هستند که نشان می‌دهد در هر دو طرف دارای محافظ شکاف هستند و تا آخر عمر از قبل با گریس پر شده‌اند، بنابراین نیازی به روغن کاری نیست. سپرها تا حدودی از نفوذ رطوبت و ذرات آلوده کننده وارد مسیرهای مسابقه می شوند و در نتیجه عمر بلبرینگ را افزایش می دهند. برخی از برنامه ها تنها به 1 محافظ نیاز دارند که به راحتی قابل حذف است.
در شرایط بسیار بعید که نباید موجودی رایگان در دسترس داشته باشیم، یک برند با کیفیت عرضه خواهد شد.

اگر مقادیر زیادی مورد نیاز است، روی افزودن به نقل قول کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر
نام تجاری = KSM
شماره قطعه سازنده = MJ 1/2
قطر داخلی = 12.7 میلی متر = 1/2 اینچ
قطر خارج = 41.275 میلی متر = 1-5/8 اینچ
عرض = 15.875 میلی متر = 5/8 اینچ
مهر و موم یا سپر = هیچ یک
مواد = فولاد
ترخیص کالا از گمرک = CN = ترخیص داخلی استاندارد
ردیف های توپ = 1
نوع قفس = فولاد
تصویر = تصویر نشان دهنده سریال است، اما ممکن است قسمت دقیق آن نباشد
نام تجاری جایگزین = در شرایط بسیار بعید که در برند ذکر شده سهام رایگان موجود نداشته باشیم، برند باکیفیت عرضه خواهد شد.

+

 

 

 

بلبرینگ شیار عمیق LJ1 (RLS8) KSM

بلبرینگ های متریک شیار عمیق بسیار متنوع هستند. طراحی بسیار ساده و غیر قابل تفکیک بودن این بلبرینگ ها برای سرعت های بالا و حتی بسیار بالا مناسب هستند، در عملکرد قوی هستند و نیاز به نگهداری کمی دارند. وجود شیارهای عمیق در نزدیکی توپ ها، یک بلبرینگ شیار عمیق را قادر می سازد تا بارهای محوری را در هر دو جهت و همچنین بارهای شعاعی را حتی در سرعت های بالا تحمل کند. بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفی رایج ترین و پرکاربردترین یاتاقان ها هستند.

بلبرینگ شیار عمیق LJ 1 (RLS8) 1

 • قطر داخلی (d) – 1 اینچ
 • قطر بیرونی (D) – 2.1/4 اینچ
 • عرض (B) – 5/8 اینچ
 • بلبرینگ‌های شیار عمیق تک ردیفی محبوب‌ترین و پرکاربردترین بلبرینگ‌های امروزی هستند و در همه چیز از گیربکس، موتورهای الکتریکی، ماشین‌های نساجی، ابزار دستی گرفته تا اسکیت‌برد استفاده می‌شوند.

واحدهای بلبرینگ KSM

ELBaz توزیع کننده و نماینده انحصاری بلبرینگ KSM برای خاورمیانه اردن است.

شرکت تولیدی Minamiguchi Bearing در سال 1958 در شهر ساکای، اوزاکا، ژاپن تاسیس شد. تخصص اصلی این شرکت در تولید بلبرینگ های Self Aligning Ball Bearing، Deep Groove Ball Bearing، Ball Bearing Units و Adapter Sleeves است. شعار آنها همیشه “کیفیت بالا با هزینه کمتر” بوده است.

 بلبرینگ KSM

بلبرینگ یک عنصر ماشینی است که حرکت نسبی را فقط به حرکت مورد نظر محدود می کند و اصطکاک بین قطعات متحرک را کاهش می دهد.

تسمه میتسوبوشی

تسمه حلقه ای از مواد منعطف است که برای اتصال مکانیکی دو یا چند شفت چرخان و اغلب موازی استفاده می شود.

مهر و موم روغن

سیل وسیله ای است که با جلوگیری از نشتی به اتصال سیستم ها یا مکانیسم ها به یکدیگر کمک می کند.

غلتک زنجیر

روشی برای انتقال نیروی مکانیکی از مکانی به مکان دیگر است.

گریس و روان کننده های دانزول

روانکاری به سادگی استفاده از یک ماده برای بهبود صافی در صورت حرکت یک سطح بر روی سطح دیگر است

چرخ دنده

چرخ پروفیلی با دندانه‌ها، چرخ‌دنده‌ها یا حتی چرخ‌دنده‌هایی است که با یک زنجیر، مسیر یا سایر مواد سوراخ‌دار یا فرورفته مشبک می‌شوند.

واحدهای بلبرینگ KSM

بلوک بالشی پایه ای است که برای پشتیبانی از شفت چرخان با کمک بلبرینگ های سازگار و لوازم جانبی مختلف استفاده می شود.

اتصال دهنده ها

استحکام این بست از فشرده سازی صفحاتی که در بالا و زیر تسمه نصب شده اند با پیچ های با مقاومت کششی بالا بدست می آید.

مشخصات

نوع آیتم بلبرینگ شیار عمیق
سلسله 1600
مواد فولاد
نوع سوراخ استوانه ای
شناسه: متریک 19.050
شناسه: اینچ 0.750
OD: متریک 41.275
OD: اینچ 1.625
عرض: میلی متر 12.700
عرض: اینچ 0.500
نوع مهر و موم (2) مهر و موم لاستیکی
قفس فولاد
ترخیص کالا از گمرک استاندارد
نوع بلبرینگ بلبرینگ شیار عمیق
ردیف BRG ردیف تک
شکاف پر کردن شکاف غیر پرکننده
کد UNSPSC 31171504
توضیحات UNSPSC بلبرینگ
متریک/اینچ اینچ

 

 

 

 

بلبرینگ های سفارشی پلاستیکی و 316 SS

طرح های خاص به راحتی و ارزان از پلاستیک ساخته می شوند. این به مهندسان این امکان را می‌دهد که به جای تلاش برای طراحی دستگاه حول محدوده محدودی از یاتاقان‌های استاندارد، آزادی کامل را در طراحی بلبرینگ اطراف دستگاه داشته باشند. KMS می تواند یک یاتاقان را در اطراف قفس انبار طراحی کند که با توجه به بار، سرعت و اندازه کلی مورد نیاز تعیین می شود. ما قفس‌های استانداردی داریم که اندازه یاتاقان‌ها را برای اندازه‌های OD از ½ اینچ تا اندازه ۵ اینچ نشان می‌دهند، اگر قفسی برای اندازه مورد نیاز شما نداریم، می‌توانیم به راحتی با ماشینکاری، پرینت سه بعدی یا تولید یک قفس جدید، اندازه قفس جدیدی ایجاد کنیم. ابزار قالب

امکان تغییر بی شماری برای بلبرینگ استاندارد ما وجود دارد. می‌توانیم سوراخ گرد را به شکل سحرخیز، مربع یا یک طرح بست خود نصب کنیم. حلقه بیرونی گرد استاندارد را می توان به یک فلنج دو سوراخ، یک چرخ دنده، یک چرخ دنده یا یک سیستم بست خود نصب تغییر داد.

با تماس با KMS Bearings, Inc، موارد غیر متعارف را در نظر بگیرید. ما با شما همکاری خواهیم کرد تا طرح، اندازه و متریال مناسب را برای بهترین تناسب با برنامه انتخاب کنید.

بلبرینگ استاندارد

KMS تنها سازنده ای است که خط تولید کاملی در اندازه ها و انواع صنعتی استاندارد تولید می کند که از پلاستیک یا 316 Stainless ساخته شده است. استفاده از این مواد ممکن است راه حلی برای چالش تحمل و کاربرد شما باشد.

این مواد در عین غیر مغناطیسی، بهداشتی و روانکاری، مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارند. اطلاعات بیشتر در زیر موجود است.

 

بلبرینگ بر اساس برنامه

راه حل هایی برای موفقیت

بلبرینگ‌های KMS Plastic & Stainless 316 زمانی استفاده می‌شوند که یاتاقان‌های فولادی معمولی انتظارات یا الزامات شما را برای موفقیت برآورده نکنند. بلبرینگ‌های ما فرصتی برای حل بسیاری از چالش‌های طراحی امروزی از طریق انعطاف‌پذیری مواد ضد زنگ پلیمر و 316 همراه با فن‌آوری‌های اتصال دهنده فراهم می‌کنند.

در زیر چند نمونه از برنامه های کاربردی فعلی که از ویژگی ها و مزایای یک یاتاقان KMS استفاده می کنند آورده شده است. اگر به دنبال یک یاتاقان سفارشی برای یک برنامه منحصر به فرد هستید، لطفاً فرم بررسی درخواست و ما با یک راه حل سفارشی بلبرینگ به شما پاسخ خواهیم داد.

بلوک های پلاستیکی با بلبرینگ

بلوک های نصب شده KMS از پلی استر PBT پر از شیشه مهندسی ساخته شده اند و کاملاً با بلوک های چدنی معمولی قابل تعویض هستند. این بلوک‌های بدون تعمیر و نگهداری، استحکام مکانیکی، سفتی و پایداری ابعادی عالی دارند و هرگز زنگ‌زدگی یا خوردگی نمی‌کنند.

بهداشتی

در مواردی که استانداردهای بالای تمیزی مهم است، مانند در صنایع غذایی، سطوح صاف آنها بسیار بهداشتی تر از بلوک های چدنی است که در آن سطوح ناهموار می توانند کپک یا باکتری های نامطلوب را در خود جای دهند.

بدون آبکاری یا پوشش برای تراشه یا لایه برداری

روکش بلوک های چدنی فقط نصب بلوک می تواند لبه سوراخ نصب را تراشه کند و فرآیند خوردگی را آغاز کند. بلوک های پلاستیکی جامد نصب شده KMS تراشه یا پوسته نمی شوند و هرگز زنگ نمی زنند.

در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد

بلوک های KMS در طیف گسترده ای از صنایع از جمله فرآوری مواد غذایی، کنسروسازی، بطری سازی، دارویی، فرآوری شیمیایی، دریایی و بسیاری از کاربردهای صنعتی عمومی استفاده می شود.

حداکثر در هوا: 180 درجه فارنهایت. بلبرینگ KSM غوطه ور در آب: 120 درجه فارنهایت
برای دماهای بالاتر با KMS مشورت کنید

 

نمونه های اولیه و نمونه های بلبرینگ

بنر نمونه اولیه

ایده بلبرینگ KSM به واقعیت™

نمونه های اولیه بلبرینگ چاپ سه بعدیKMS

از شما می خواهد قبل از اینکه به نیازهای تولید خود متعهد شوید، اعتماد به نفس داشته باشید. ما می‌توانیم در صورت موجود بودن، نمونه‌های آزمایشی را از موجودی خود تهیه کنیم، یا با پرداخت هزینه اسمی، محصولات ویژه را تکمیل کنیم. تیم طراحی و ساخت بلبرینگ KSM ما یک ایده را می گیرد و آن را به واقعیت تبدیل می کند. ما با ایجاد یک مدل سه بعدی با استفاده از ساختارهای یاتاقان داخلی فعلی برای پاسخگویی سریع به نیازهای شما، با شما کار خواهیم کرد.

 بلبرینگ KSM پس از ایجاد طرح،

نمونه‌های آزمایشی را می‌توان از ماشین‌کاری CNC، چاپ سه بعدی و/یا قالب‌گیری نمونه اولیه تهیه کرد. این ترکیب فناوری به ما امکان می‌دهد در مدت زمان کوتاهی طرح‌ها، اندازه‌ها و متریال‌های منحصربه‌فرد را در حجم کم یا زیاد بسازیم تا نیازهای بازار جهانی سریع را برآورده کنیم.

اعتماد شما اولویت ماست برای درخواست نمونه اولیه یا نمونه، کافی است بررسی درخواست و ارسال کنید یا با شماره بلبرینگ KSM تماس بگیرید.

نمونه های اولیه بلبرینگ

بلبرینگ نیمه سفارشی

بلبرینگ استاندارد اصلاح شدهبلبرینگ ابعاد ویژهبلبرینگ استاندارد اصلاح شده

هر یاتاقان توپ پلاستیکی موجود KMS را می توان به راحتی تغییر داد تا مناسب تر با یک برنامه کاربردی باشد. برخلاف تولیدکنندگان بلبرینگ های سنتی، ما با اصلاح اجزای استاندارد یا ماشینکاری کامل از میله های اکسترود شده در مراکز ماشینکاری CNC، اندازه ها و مواد ویژه را در مقادیر کم ارائه می دهیم.

اندازه سفارشی بلبرینگ KSM

بلبرینگ‌های ساخته شده از پلاستیک انعطاف‌پذیری تولید را افزایش داده‌اند و به راحتی می‌توان ابعاد آن را تغییر داد. فرآیندهای تولید ما به ما این امکان را می دهد که یا ابزار قالب را اصلاح کنیم یا از قابلیت ماشینکاری خود برای تغییر اندازه سوراخ یا قطر یا عرض خارجی استفاده کنیم. اگر اندازه مورد نیاز را نمی توان با تغییر اندازه استاندارد به دست آورد، مراکز تراشکاری CNC ما این توانایی را به ما می دهند که یاتاقان را به طور کامل از ابتدا بدون شارژ قالب به یک یاتاقان استاندارد اصلاح شده تولید کنیم. هنگامی که مقادیر زیادی به دست آمد، تیم ما می تواند روش های تولید جایگزین را برای بهبود کارایی و کاهش بیشتر هزینه ها مورد بحث قرار دهد.

بلبرینگ نیمه سفارشی

مواد سفارشی

بلبرینگ استاندارد KMS پلاستیکی دارای استال (POM) برای مسابقات و نگهدارنده توپ است. استال یک پلیمر مهندسی عمومی برتر است که تعادل عالی از خواص مطلوب را فراهم می کند که فاصله بین فلزات و پلاستیک های معمولی را پر می کند. هنگامی که مواد استاندارد مناسب نیست، ما مجموعه ای از مواد تایید شده را داریم که ممکن است راه حلی برای شما باشد. این جایگزین ها به شکل میله ای در دسترس هستند و در نتیجه آنها را در مقادیر کم و بدون سرمایه گذاری در قالب در دسترس قرار می دهند.

مواد جایگزین عبارتند از:

 • PEEK® – برای دمای بالا – تا 450 درجه فارنهایت
 • پلی پروپیلن – برای افزایش سازگاری شیمیایی در محیط های با عملکرد پایین تر
 • Valox® PBT Polyester – برای افزایش سازگاری شیمیایی با حفظ سطح عملکرد POM. قابل استریل گاما
 • Kynar® PVDF – برای افزایش سازگاری شیمیایی خاص در حالی که از سطح عملکرد POM فراتر می رود. قابل استریل گاما
 • UHMW-PE – برای کاربردهایی که به قابلیت مقاومت سایشی برتر نیاز دارند

سفارشی تخصص ماست

تجربه در هر شکل یا اندازه، بزرگ یا کوچک، با ترکیب آخرین ویژگی های بست

تخصص ما توانایی ساخت بلبرینگ های شعاعی از پلیمرهای مهندسی و ضد زنگ 316 است. ما راه‌حل‌های بلبرینگ را از طریق استفاده از طراحی، نوآوری و انتخاب مواد ارائه می‌دهیم که به بهترین وجه با برنامه مطابقت دارد.

بلبرینگ های سفارشی به راحتی و ارزان از پلاستیک ساخته می شوند. این امر به مهندسان اجازه می‌دهد تا به جای تلاش برای طراحی دستگاه حول محدوده محدودی از یاتاقان‌های استاندارد، آزادی کاملی در طراحی بلبرینگ اطراف دستگاه داشته باشند. با تماس با KMS Bearings, Inc، موارد غیر متعارف را در نظر بگیرید. ما با شما همکاری خواهیم کرد تا طرح، اندازه و متریال مناسب را برای بهترین تناسب با برنامه انتخاب کنید.

مراجعه کنید نمایشگاه بلبرینگ سفارشی برای نمونه‌هایی از یاتاقان‌های سفارشی و کاربردهای آن‌ها به بسیاری از این بلبرینگ ها برای خرید در دسترس هستند و می توان آنها را در اندازه، ویژگی ها یا مواد تغییر داد.

یکپارچه سازی محصول

اغلب اوقات یک بلبرینگ در قسمت دیگری مانند محفظه پلاستیکی، قرقره، چرخ دنده، چرخ یا بلوک نصب شده نصب می شود. با استفاده از مفهوم طراحی یک بلبرینگ پلاستیکی یکپارچه، KMS Bearings، Inc. می‌تواند جزء جفت‌گیری را برای استفاده به‌عنوان راهروی بلبرینگ، یعنی: قرقره به‌عنوان حلقه بیرونی، یا شفت به‌عنوان حلقه داخلی، ادغام کند. نتیجه نهایی قطعات کمتر، کاهش زمان مونتاژ و هزینه کلی کمتر است.

مراجعه کنید نمایشگاه بلبرینگ سفارشی برای نمونه‌هایی از بلبرینگ‌های مسابقه پلاستیکی یکپارچه واقعی که ویژگی‌های نصب مانند قرقره‌ها، گیره‌های ثابت، ضربه محکم و ناگهانی در طراحی و غیره را نشان می‌دهند، به

به بررسی برنامه و یکی از اعضای تیم مهندسی فروش KMS ظرف 24 ساعت با یک راه حل بیرینگ KMS پاسخ خواهد داد.

برای صنعت پزشکی بلبرینگ KSM

راه حل های بلبرینگ برای OEM پزشکی و فرآیندهای تولید

بلبرینگ های پزشکیشرکای پزشکی اثبات شده

سیستم کیفیت KMS Bearings، بر اساس آخرین استانداردهای ISO9001، طی 30 سال توسعه یافته است و در عین حال برای تولید کنندگان برتر پزشکی جهان عرضه می شود. KMS با همکاری مشترک با مشتریان خود، فرآیندهای قوی را توسعه می دهد که قادر به ارائه محصول با کیفیت بالا برای برآورده کردن خواسته های مشتری و استانداردهای صنعت است.

چهار دهه تعالی

تنها تمرکز KMS در طول چهار دهه گذشته، توسعه و پیشرفت فناوری بلبرینگ مسابقه پلاستیکی و ضد زنگ 316 بوده است. با اقتباس از این تجربه، ما از یک رویکرد مشارکتی با فروش، مهندسی و مشتری استفاده می‌کنیم که منجر به ایجاد طرحی می‌شود که به بهترین وجه متناسب با برنامه باشد. پرسنل باتجربه و آموزش دیده فنی ما اصول بلبرینگ و مهندسی را می دانند و از آخرین فناوری طراحی رایانه و خدمات نمونه اولیه برای ارائه راه حل های برتر به موقع استفاده می کنند.

بلبرینگ پزشکی

KMS TECHNOLOGIES

 • مواد درجه برتر : موادی که برای استریل کردن و سخت‌ترین محیط‌ها طراحی شده‌اند.
 • True Race Technology™ : مسابقه‌هایی که برای عملکرد بهینه یاتاقان ساخته شده‌اند.
 • Flow-thru Technology™ : برای تمیزی و استریل کردن طراحی شده است.
 • یکپارچه سازی محصول : آزادی طراحی بلبرینگ در اطراف دستگاه.

امروز با ما تماس بگیرید تا درباره اینکه چگونه یک یاتاقان KMS می تواند برای برنامه پزشکی شما مفید باشد، بیشتر بدانید!

بلبرینگ های پلاستیکی برای کاربردهای تجهیزات تجاری

مواد پلیمری درجه مهندسی

بلبرینگ‌های مسابقه پلیمری KMS، ساخته شده از پلیمرهای درجه مهندسی، می‌توانند در محیط‌ها بدون نگرانی از خوردگی یا روغن کاری کار کنند. مواد پلیمری KMS جذب آب پایینی دارند و خواص سایش خوبی برای عمر طولانی دارند.

TRUE RACE TECHNOLOGY™

KMS بلبرینگ های شعاعی پلاستیکی را با True Race . KMS از تراش های سرعت خودکار سفارشی برای ماشین کاری در شیارهای توپ استفاده می کند. این امر هرگونه نقص قالب گیری را از بین می برد و یک شعاع شیار توپی عمیق ایجاد می کند که برای عملکرد و عمر بهینه یاتاقان ثابت و متحد است.

ترکیبی از مواد مناسب و TRUE RACE TECHNOLOGY™ عملکرد و عمری عالی ارائه می دهد. توانایی ما در قالب‌گیری ویژگی‌های نصب ارزش افزوده می‌تواند طراحی بلبرینگ شما را بهینه کند!

تماس بگیرید تا در مورد اینکه چگونه یک بلبرینگ پلاستیکی می تواند برای برنامه تجهیزات تجاری شما مفید باشد بیشتر بدانید!

بلبرینگ برای کاربردهای نیمه هادی

مواد پلیمری درجه مهندسی

از آنجایی که تولیدکنندگان مدارهای مجتمع تلاش می‌کنند تا تراشه‌های خود را سریع‌تر، کوچک‌تر و کم‌هزینه‌تر بسازند، شرکت‌های تولید تجهیزات نیمه‌رسانا برای دستیابی به عملکرد مطلوب بیشتر به مواد و اجزای پیشرفته وابسته می‌شوند. استفاده از یاتاقان های ساخته شده از پلیمرهای با کارایی بالا مانند PEEK یا PVDF به جای فولادها و پلاستیک های استاندارد، مقاومت شیمیایی و خوردگی بالایی را برای زنده ماندن در فرآیندهای تولید نیمه هادی فراهم می کند.

طرح های بلبرینگ ما می توانند راه حل هایی را ارائه دهند

فرآیند تولید نیمه هادی بسیار تهاجمی است. یاتاقان ها همیشه در مناطقی از سیستم پردازش قرار می گیرند که در آن نیاز به مقاومت در برابر مایعات، گازها و پلاسماهای بسیار خورنده اغلب در دماهای بالا یا در شرایط خلاء دارند. شرکت KMS Bearings یکی از توسعه‌دهندگان و تولیدکنندگان بلبرینگ‌های پلیمری با کارایی بالا است. مهندسان فروش ما در دسترس هستند تا با شما همکاری کنند تا مواد مسابقه یاتاقان و طراحی بهینه را برای به حداکثر رساندن عملکرد تجهیزات تولید نیمه هادی شما ایجاد کنند.

ویژگی های طراحی بحرانی :

 • مسابقات پلاستیکی PVDF یا PEEK و قفس
 • گلوله های سرامیکی 316، شیشه بوروسیلیکات یا SiN2 ضد زنگ

Bearing Construction دارای True Race Technology™ برای بار، سرعت و دوام بهینه است. ویژگی‌های طراحی Flow-Thru Technology™ ضد گرفتگی، عملکرد مداوم را هنگام غوطه‌ور شدن یا قرار گرفتن در معرض آلودگی و تحمل ذرات معلق در مایعات تضمین می‌کند.

دلایل اضافی برای استفاده:

 • قابلیت حرارت بالا: بلبرینگ های KMS ساخته شده از PEEK یا Kynar® دارای قابلیت گرمایی بالاتری (180 درجه فارنهایت تا 450 درجه فارنهایت) نسبت به یاتاقان های پلاستیکی POM معمولی یا فولادی هستند.
 • بدون روغن: به دلیل روانکاری طبیعی پلیمرهای مهندسی همراه با عدم تماس فلز با فلز، نیازی به روانکاری نیست. این توانایی برای کار بدون روغن کاری باعث می شود که یاتاقان بدون تعمیر و نگهداری باشد و محیط را آلوده نکند.
 • اصطکاک کمتر: نژادهای پلیمری مهندسی شده مجهز به گلوله های ضد زنگ، شیشه یا سرامیکی 316 به طور طبیعی اصطکاک کمتری نسبت به یاتاقان های مسابقه ای فلز به فلز دارند.

تماس بگیرید تا درباره اینکه چگونه یک یاتاقان پلاستیکی با کارایی بالا KMS می تواند برای برنامه نیمه هادی شما مفید باشد بیشتر بدانید! برای اندازه‌های موجود برای هر دو PEEK و PVDF برای اندازه‌های موجودی موجود به زیر مراجعه کنید.

 

بلبرینگ برای کاربردهای ایمنی و امنیتی

مواد پلیمری درجه مهندسی

بلبرینگ های مسابقه پلیمری KMS، ساخته شده از پلیمرهای درجه مهندسی و فولاد ضد زنگ 316، می توانند در محیط ها بدون نگرانی از خوردگی یا روغن کاری کار کنند. مواد پلیمری KMS جذب آب پایینی دارند و خواص سایش خوبی برای عمر طولانی دارند.

TRUE RACE TECHNOLOGY™

KMS یاطاقان توپ شعاعی نژاد پلاستیکی را تولید می کند True Race Technology™. KMS از تراش های سرعت خودکار سفارشی برای ماشین کاری در شیارهای توپ استفاده می کند. این امر هرگونه نقص قالب گیری را از بین می برد و یک شعاع شیار توپی عمیق ایجاد می کند که برای عملکرد و عمر بهینه یاتاقان ثابت و متحد است.

ترکیبی از مواد مناسب و TRUE RACE TECHNOLOGY™ عملکرد و عمری عالی ارائه می دهد. توانایی ما در قالب‌گیری ویژگی‌های نصب ارزش افزوده می‌تواند طراحی بلبرینگ شما را بهینه کند!

امروز با KMS تماس بگیرید تا درباره اینکه چگونه یک بلبرینگ پلاستیکی می تواند برای برنامه ایمنی و امنیت شما مفید باشد بیشتر بدانید!

بلبرینگ برای کاربردهای صنعتی

مواد پلیمری درجه مهندسی

بلبرینگ‌های مسابقه پلیمری KMS در محیط‌هایی بدون نگرانی از خوردگی یا روانکاری کار می‌کنند. مواد پلیمری KMS جذب آب پایینی دارند و خواص سایش خوبی برای عمر طولانی دارند. بلبرینگ های مسابقه ای ضد زنگ KMS از نوع 316 ضد زنگ استفاده می کنند که در مقایسه با فولاد معمولی و یاتاقان های ضد زنگ 440 مقاومت در برابر خوردگی بالاتری را ارائه می دهد. ضد زنگ 316 نسبت به سایر فولادهای زنگ نزن استاندارد در برابر شرایط جوی و خورندگی عمومی مقاومت بیشتری دارد.

TRUE RACE TECHNOLOGY™

KMS یاطاقان توپ شعاعی مسابقه پلاستیکی را با فناوری TRUE RACE TECHNOLOGY . KMS از تراش های سرعت خودکار سفارشی برای ماشین کاری در شیارهای توپ استفاده می کند. این امر هرگونه نقص قالب گیری را از بین می برد و یک شعاع شیار توپی عمیق ایجاد می کند که برای عملکرد و عمر بهینه یاتاقان ثابت و متحد است.

ترکیبی از مواد مناسب و TRUE RACE TECHNOLOGY™ عملکرد و عمری عالی ارائه می دهد.

امروز با KMS تماس بگیرید تا در مورد اینکه چگونه یک بلبرینگ پلاستیکی می تواند برای کاربرد صنعتی شما مفید باشد بیشتر بدانید!