پیروان و بلبرینگ های بادامک MCGILL®

بلبرینگ‌های دقیق McGill برای کاهش هزینه‌های عملیاتی طراحی شده‌اند و برای پاسخگویی به نیازهای فهرستی از صنایع و برنامه‌های کاربردی تکامل یافته‌اند که از زمان ثبت اختراع CAMROL در سال 1905.

بلبرینگ‌های CAMROL در حال حاضر در بیش از 1400 مورد عرضه می‌شوند. ترکیبات و تنظیمات مختلف

در سال 1937، مهندسان بلبرینگ مک گیل اولین دنباله بادامک سوزنی بلبرینگ را اختراع کردند و از آن زمان تاکنون نوآوری هایی برای یاتاقان های هوافضا و کروی انجام داده اند.

کارآیی سیستم و کارایی عملیاتی هدف است، و طراحی قوی منحصر به فرد یاتاقان های مک گیل با تسهیل نصب، کاهش تعمیر و نگهداری و کاهش زمان از کار افتادن تجهیزات، نقش مهمی ایفا می کند.

حتی مقدار کمی گرد و غبار،

آب یا سایر آلودگی های ذرات معلق می تواند عمر بلبرینگ را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. از آنجایی که هیچ استانداردی در سطح صنعت برای تلورانس ها در یاتاقان های دنباله دار بادامک وجود ندارد، Regal تلرانس های درخواستی خود را تعیین کرده و از کنترل فرآیند آماری برای کمک به ارائه دنبال کننده های بادامک که مطابق با این استانداردهای دقیق ساخته می شوند، استفاده می کند.

در تست های آزمایشگاهی در Regal، یاتاقان های CAMROL تا 50 برابر بیشتر از برخی محصولات رقبا در انواع آزمایشات آزمایشگاهی و مشتریان دوام می آورند.

CAMROL®، TRAKROL®، CAGEROL®، GUIDEROL®، SPHERE-ROL® و سایر بلبرینگ های McGill کارایی عملیاتی را برای طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی ارائه می دهند.