معرفی بلبرینگ TPI تایوان

شرکت TPI ( تکنولوژی ، دقت ، نوآوری ) درسال ۱۹۶۶ در تایوان تاسیس شد

و درسال ۱۹۶۷با همکاری شرکت NTN ژاپن توانست برند خود را ایجاد نماید .

درسال ۲۰۱۱ TPI توانست جایزه صد برند برتر تایوان را کسب و در سال ۲۰۱۵ جایزه برتر تایوان را دریافت نمود.

دفتر مرکزی شرکت TPI در تایپه تایوان واقع شده است . TPI در حال حاضر دارای دوکارخانه در تایوان و یک کارخانه در شانگهای می باشد.

چهارمین کارخانه تی پی آی در جاکارتای اندونزی در حال ساخت بوده و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت این کارخانه ها بطور عمده بلبرینگ های DGBB و ACBB را تولید می کنند.

محصولات بلبرینگ TPI تایوان

محصولات شرکت TPI در طیف گسترده ای از صنایع (در بخش های ابزاری ، دستگاهها ، خودرو ، الکترومتورها و…)کاربرد دارد.علاوه بر بلبرینگ ،بیرینگ های دینامیک سیال نیز عرضه می کند که درصنعت ۳C کاربرد دارد.

TPI با بسیاری از برندهای برتر به مدت طولانی همکاری داشته است که این همکاری طولانی مدت نتیجه رضایت مشتریان از TPI بوده است.

شرکت TPI علاوه بر عرضه محصولات با کیفیت بالا تمام راه کارهای مربوط به بیرینگ ها را ارائه می کند.

این شرکت مرکز تست بلبرینگ منحصر به فرد خود را دارد که به منظور برطرف کردن چالش های مشتریان در استفاده از بلبرینگ ها ، خدمات تحقیق و بررسی محصولات را ارائه می کند.

تی پی ای علاوه بر انواع بلبرینگ های استاندارد ، برای برآورده کردن نیازهای خاص مشتریانش ، بلبرینگ های سفارشی نیز تولید می کند.

نمایندگان بلبرینگ TPI تایوان

در حال حاضر شرکت TPI دارای نمایندگان مختلفی در سراسر دنیا از جمله چندین نمایندگی در امریکا ، آلمان ، هند ، مالزی، اوگاندا ، ویتنام و … دارد   و اینک شرکت آذر انتقال غرب این افتخار را دارد تا نمایندگی خود را با شرکت TPIتایوان بصورت رسمی اعلام دارد.

HRB Bearings

بلبرینگ صنعتی و اسمبل قطعات آن