هیدراکار Hidracar

 

 

 

 

 

 

آکومولاتور چگونه کار میکند
آکومولاتور چگونه کار میکند

 

 

چرا از ضربه گیر HIDRACAR PULSATION استفاده می کنید؟

از سال 1974 ما در حال طراحی میراگرهای ضربان دار مناسب برای همه موارد ، بهبود آنها در تلاش مستمر برای برآوردن نیازهای مشتریان هستیم. برخی از دلایل استفاده از محصولات ما عبارتند از:

■ ما برای مهار پالس های فرکانس بالا (تا 50 هرتز ، آزمایش شده توسط مشتریان) ، میراگرهای ضربان دار تولید می کنیم و انواع سر و صدا را از بین می بریم.

■ ما تمیز کننده های م efficientثر و کامل تمیز کننده “خط” را برای صنایع غذایی و آشامیدنی و دارویی ، مجهز به نشانگر شکستن شلنگ لاستیکی تولید می کنیم.

■ ما کمک فنرهای مجهز به سیستم حذف مثانه دستی را بدون نیاز به ابزارهایی برای تعویض آسان مثانه در کمتر از 10 دقیقه تولید می کنیم و 100 درصد نظافت چشمه را تضمین می کنیم.

■ ما دمپرهای مثانه را برای فشارهای تا 2000 بار (28570 psi) با مثانه مجهز به یک درج مخصوص برای محافظت از آن در صورت ضربه زدن احتمالی ، تولید می کنیم. ما می توانیم فشار را تا 3000 بار (43،511 psi) آزمایش کنیم.

■ ما میراگرهای ضربه ای را برای فشارهای بالای 10 بار با تمام قطعات مرطوب ساخته شده از PTFE و PVDF تولید می کنیم.

dam میراگرهای ضربان دار

با دمنده از جنس استنلس استیل برای درجه حرارت بالا و افزایش فشارهای کاری متغیر ، مجهز به محفظه گرمایش برای حفظ ویسکوزیته مایع فرآیند یا مقاومت های الکتریکی داخل.

■ برای فشارهای متغیر ، ما دمپرهای تپنده ای با سیستم پیش بارگذاری خودکار داریم. این میراگرها به یک خط هوای تحت فشار متصل می شوند و فشار پیش بار آنها بر اساس فشارهای کاری در محل به طور خودکار تنظیم می شود.

در صورت درخواست ، ما میراگرهای ضربان خود را با مواد خاصی مانند دوبلکس ، سوپردوپلکس ، هاستلوی ، تیتانیوم و غیره تولید می کنیم.

■ کلیه مواد اولیه ای که برای تولید کمک فنرهای ما استفاده می شود با آنالیز لیزری PMI کنترل می شود و قابلیت ردیابی آنها در طول فرایند تولید تضمین می شود. ما یک شرکت دارای گواهینامه ISO 9001: 2015 و دارای گواهینامه ASME U هستیم.

ما متخصصان در ولکناسیون لاستیک هستیم. ما نه پرس فشار دهنده برای تولید مثانه های لاستیکی خودمان و همچنین غشاهای PTFE داریم. با تشکر از آن ، ما می توانیم مثانه های آسیب دیده را تجزیه و تحلیل کنیم و در مواردی علل آسیب را دریابیم.

■ در صورت درخواست ، ما کمک فنرهای مجهز به فیوز ذوب دما را برای جلوگیری از انفجار کمک فنر در صورت آتش سوزی (عمدتا برای استفاده در پالایشگاه ها) ارائه می دهیم.

■ برای خطوط مکش ، ما می توانیم دمپرهای فشار خلا را برای آن دسته از کاربردها با فشار مکش زیر اتمسفر ارائه دهیم.

ما از مشتریان خود تشکر می کنیم که به ما این فرصت را دادند تا در طول 47 سال زندگی خود طرح هایمان را توسعه دهیم. و ما به کار خود ادامه می دهیم تا آنها بهترین خدمات و کیفیت را ارائه دهند.

2 ضربه گیر پالس ورودی جدید برای پمپ های پریستالتیک و خطوط مکش

مشتریان و همکاران گرامی ،

HIDRACAR مایل است به شما اطلاع دهد که ما دمپرهای خطی جدید برای پمپ های پریستالتیک و خطوط مکش با نتایج راندمان میرایی بالا ایجاد کرده ایم.

HIDRACAR یک میراکننده ضربان INLINE جدید برای حل نوسانات فشار در پمپ های پریستالتیک و خطوط مکش طراحی کرد.

راه حل بر اساس واحدهای پلاستیکی استاندارد ما بود که در آن ما یک سوراخ متقاطع با قطر مشابه لوله معرفی کردیم.

تفاوت بین V1-V2 نوسان حجم ایجاد شده در یک پمپ پریستالتیک در هر دور است که به طور م byثر توسط میراکننده تپنده جدید HIDRACAR جذب می شود.

برای اندازه دمپر کاغذ سفید ما را ببینید.

بهره وری از میراکننده ضربان جدید برای پمپ های پریستالتیک و خطوط مکش به لطف ترتیب خطی خاص آن که در زیر شرح داده شده است ، تضمین می شود:

دو پورت روی Shock با لوله تراز شده است.

قطر سوراخ رزوه ای عرضی کمک فنر همانند لوله است.

مثانه ضربه گیر در تماس مستقیم با ورید مایع است.

در HIDRACAR ما به طور مداوم همه جنبه ها را بهبود می بخشیم و بر حل نیازهای مشتری متمرکز هستیم.

تجزیه و تحلیل PMI جدید برای مواد خام فلزی

مشتریان و همکاران گرامی ،

HIDRACAR می خواهد به شما اطلاع دهد که ما کنترل کیفیت خود را در دریافت مواد اولیه بهبود بخشیده ایم.

در ژوئن 2020 ، ما یک تجزیه کننده مواد لیزری PMI خریداری کردیم که به ما امکان می دهد ترکیب شیمیایی مواد اولیه فلزی را بررسی کنیم. تجزیه و تحلیل تعیین آلیاژ و همچنین ترکیب آن را تنها در یک ثانیه به ما ارائه می دهد.

آنالایزر PMI یکی از سریع ترین در جهان است و به ما اجازه می دهد 100٪ مواد اولیه فلزی را تجزیه و تحلیل کنیم.

در HIDRACAR ، ما همچنان بر بهبود مستمر در همه زمینه ها و در تولید بدون نقص شرط می بندیم.

خرابهای PULSATION HIDRACAR

ما مایعات را به آرامی از طریق لوله ها جریان می دهیم
میراگرهای ضربان دار (که به آنها میراگر ضربان نیز گفته می شود) برای تثبیت جریان و فشار در مدارات با پمپ های حجمی یا دوزینگ استفاده می شود. آنها در طیف گسترده ای از برنامه ها استفاده می شوند.

میراگر ضربان دار محفظه ای است که در داخل آن گاز معمولاً نیتروژن خشک وجود دارد.

در هر میراکننده ضربان ، یک عنصر جداکننده بین گاز موردنظر و مایع مدار وجود دارد. عملکرد اصلی آن جلوگیری از نشت گاز به مدار است. این عنصر جدا کننده اساساً از دو نوع مواد ساخته شده است: لاستیک (NBR ، EPDM ، FPM ، بوتیل ، سیلیکون و غیره …) یا یک ماده ترموپلاستیک (معمولاً PTFE). اگرچه می توان آن را از فولاد ضد زنگ نیز ساخت.

هنگامی که از یک عنصر جدا کننده لاستیکی استفاده می شود ، میرایی نوع مثانه نامیده می شود. اگر مواد PTFE هستند ، بسته به شکل عنصر جداکننده ، به میرایی نوع غشایی و نوع دمشی اشاره می کنیم.

همچنین می توان دمنده ها را از فولاد ضد زنگ ساخته کرد تا مناسب میراگرهای مخصوص کار با مایعات با درجه حرارت بالا باشد.

انتخاب بین انواع مختلف میراگر به ویژگی های مدار مانند فشار کار ، دما و سازگاری شیمیایی بین مایع و مواد جداکننده بستگی دارد.

همه میراگرهای ضربان دار ما مطابق مقررات اروپایی مخازن تحت فشار PED97/23/CE ساخته شده اند و طراحی آنها مطابق با الزامات کد AD-2000 و ASME VIII Div.1 & 8 است (تمبر “U” در انتظار).

ما می توانیم همه میراگرهای خود را با سنج های اتصال مدار مختلف و همچنین مجهز به هر فلنج ، پیچ خورده ، جوش داده شده یا یکپارچه ، متناسب با نیاز مشتری عرضه کنیم.

در زیر می توانید شناسایی کد مرجع میراگرهای ضربان ما را مشاهده کنید

کیفیت در هر جزئیات تک

تیم R+D+I ما بر بهبود مستمر محصولات ما و پیاده سازی فناوری های جدید کار می کند. راه اندازی محصولات جدید ، که می توانند نیازهای روزافزون را برآورده کنند ، برای ما در اولویت است.

HIDRACAR موانع تجمع

از سال 1974 HIDRACAR S.A. برای تولید مدارهای مجهز به پمپ های دوزینگ ، میراگرهای ضربان دار تولید می کند.

ما نام تجاری خود را در بازار جهانی به عنوان یکی از مهمترین تولیدکنندگان دمپرهای تپنده قرار داده ایم. مهمترین تولیدکنندگان پمپ دوز و مهندسی در سراسر جهان در فهرست مشتریان ما گنجانده شده است.

HIDRACAR برای صنعت

HIDRACAR S.A. تولید کننده مخازن اولئو پنوماتیک و پیستون برای انواع کاربردها در صنعت.

ما همچنین کمک فنرهایی را برای کاربرد در زمینه های مختلف ایجاد می کنیم: انتهای ضربه ، راه آهن ، آسانسور و سایر موارد.

ما همچنین دینامومترهای هیدرواستاتیک ، استارت برای موتورهای دیزلی کشتی ، کشنده برای تسمه نقاله و مخازن ذخیره هوا و سایر موارد را تولید می کنیم.

محصولات را ببینید

HIDRACAR برای کشاورزی

HIDRACAR S.A. سیستم های تعلیق را برای انواع تریلرهای کشاورزی طراحی و تولید می کند. کارآیی سیستم تعلیق هم تحت بار و هم خالی تضمین می شود.

 

پکیج تزریق مواد شیمیایی بهمراه جای قلاب

اجزای پکیج تزریق مواد شیمیایی آکومولاتور بک پرشر بال ولو فیپ فلومتر سنسوردار
اجزای پکیج تزریق مواد شیمیایی آکومولاتور بک پرشر بال ولو فیپ فلومتر سنسوردار

پکیج تزریق مواد شیمیایی و نقشه ایزومتریک