دوزینگ پمپ امک Emec

Gamma X GMXA GXLa Dosing Pump Package CIP دوزینگ پمپ پکیج تزریق مواد شیمیایی پرامین

پکیج تزریق پرکلرین و سیال گازدار بهمراه خنثی کننده
پکیج تزریق پرکلرین و سیال گازدار بهمراه خنثی کننده

های دوز موتوری پریوس پمپ

پمپ های اندازه گیری موتوری سری PRIUS برای برآوردن نیازهای سطح بالاتر طراحی و ساخته شده اند. دوز قدرت با مقاومت در برابر عوامل شیمیایی تهاجمی، ارتعاشات و تلفات ترکیب می شود تا حداکثر قابلیت اطمینان را تضمین کند. کیفیت مطلق خدمات با دانشی که در بیش از 35 سال تحقیق و توسعه به بلوغ رسیده است تضمین می شود .

کاربردهای دوزینگ پمپ امک Emec

پمپ های پریوس کاربردهای زیادی مانند تصفیه خانه های آب آشامیدنی، در تصفیه آب حاصل از فرآیندهای صنعتی، در فرآیندهای تصفیه، در صنایع غذایی یا در صنایع شیمیایی را امکان پذیر می سازد.

موتورها

موتورهای مختلف موجود طیف وسیعی از دبی را از چند لیتر تا 1000 لیتر در ساعت با فشار کاری که در مدل‌های AP می‌تواند تا 100 بار برسد، امکان پذیر می‌سازد.

کنترل

جریان دوز را می توان با استفاده از تنظیم ضربه مکانیکی کنترل کرد. برای نیازهای سطح بالاتر، مدل‌های چند منظوره PRIUS MF نیز موجود هستند که امکان برنامه‌نویسی با توجه به حالت‌های مختلف عملکرد را ارائه می‌دهند. حداکثر سطح با ادغام با سیستم مدیریت از راه دور ERMES تضمین شده است . از طریق ماژول الکترونیکی Modbus (RS485)، می‌توان PRIUS MF را با دستگاه‌های دیگر ترکیب کرد و تمام نصب‌ها را توسط PLC (کنترل کننده منطقی قابل برنامه‌ریزی) کنترل کرد.

مواد

امکان انتخاب بین مدل‌های دارای دیافراگم PTFE و مدل‌های دارای پیستون سرامیکی یا فولادی ضد زنگ، و در دسترس بودن قطعات هیدرولیک در مواد و اندازه‌های مختلف، مقاومت و ایمنی را بسته به نوع ماده مورد مصرف تضمین می‌کند: مایعات چسبناک‌تر تا تهاجمی‌تر. عوامل شیمیایی، از محلول های اسیدی گرفته تا محلول های بازی، حلال ها و پلیمرها. برای اتمسفرهای در معرض خطر انفجار، مدل هایی با گواهینامه ATEX در دسترس هستند ، هم برای گازها و هم برای پودر.

پکیج تزریق مواد شیمیایی بهمراه آکومولاتور و شیر فشارشکن

 

ProMinent perchlorine Package

PRIUS D 50 هرتز

پمپ های اندازه گیری موتور الکتریکی

PTFE پمپ های دوز ثابت 50 هرتز PRIUS D مجهز به دیافراگم هستند و همچنین در نسخه AP برای کارایی بالا و به صورت اختیاری با موتور سه فاز یا تک فاز (مونو) موجود هستند. مدل‌های دارای گواهی ATEX امکان استفاده در جوهای بالقوه انفجاری را می‌دهند.

پمپ بتا و گاما نصب شده روی بشکه
دوزینگ پمپ بتا و دوزینگ پمپ امک Emec گاما نصب شده روی بشکه
پمپ دوزینگ سلونویدی بتا پرومیننت
دوزینگ پمپ بتا

 

پمپ های دوز ای _ _ پله

صفحه اصلی
پمپ های دوز پله ای

عنصر ذرات
پمپ دوز استپپر پریسما دوزینگ پمپ امک Emec

پمپ دوز PRISMA بهترین راه حل برای دوزینگ با دقت بسیار بالا و بسیار مطمئن است. موتور پله ای همه کاره و نرم افزار پیچیده Multifunction علاوه بر انعطاف پذیری بالا، کنترل مطلق روی سرعت دوز و روش های کار را ارائه می دهد.

دسته کنترل رمزگذار امکان پیمایش آسان بین منوهای راه اندازی و کنترل و تنظیم پارامترهای کاری را فراهم می کند. صفحه نمایش با نور پس زمینه همچنین می تواند وضعیت های مختلف کاری را نشان دهد: پمپ در حال کار است. آماده به کار هشدار؛ زنگ خطر. هشدار.

تغییر جریان

پمپ های PRISMA کنترل بسیار دقیقی را با نرخ جریان باورنکردنی تغییر که به 4800:1 می رسد ارائه می دهند. این امکان تقسیم فرآیندهای دوز را تا حداکثر 4800 مرحله فراهم می کند تا بتوان دقیق ترین و همگن ترین توزیع محصول را دوز کرد.

حالت آهسته دوزینگ پمپ امک Emec

عملکرد حالت آهسته ، در صورت فعال بودن، امکان کاهش سرعت مکش را از 100٪ به 1٪ سرعت معمولی فراهم می کند، که باعث می شود پرایمینگ و دوز آسان تر، قابل اطمینان تر و دقیق تر شود، حتی در مورد مایعات بسیار چسبناک.
PRISMA

PRISMA یک پمپ دوز با موتور پله ای دیافراگمی است. موقعیت و سرعت دیافراگم توسط ریزپردازنده در طول چرخه ورودی/مکش کنترل می شود.

PRISMA مجهز به کنترل سطح، آلارم و حالت خواب است و حالت های کار عبارتند از: ثابت، ثابت با ورودی خارجی، ppm، ٪، mlq، مکث کاری، هفتگی، میلی آمپر، پالس، ولت، دسته دوزینگ پمپ امک Emec خارجی و راهنمای دسته ای. کیت نصب شامل مونتاژ بهتر و سریعتر را تضمین می کند.
حداکثر جریان
80 ساعت
حداکثر فشار
25 بار
خوراک
12-24 vdc
90-240 vdc
پاکسازی
مانوئل

Emec – پمپ های دوز و سیستم های ضد عفونی
ابزارهای کنترلی

ابزارهای کنترل EMEC راه حلی برای متنوع ترین نیازهای اندازه گیری و تنظیم در فرآیندهای دوز شیمیایی ارائه می دهند.

کنترلرهای ما امکان مدیریت دقیق و مستمر فرآیندهای دوز را علاوه بر مدیریت آلارم و آرشیو ضبط و پخش (با امکان صادرات از طریق USB) می دهند. پارامترهایی مانند pH، ردوکس، (ردوکس)، کلر، برم، فلوئور، دی اکسید کلر، پراکسید هیدروژن، ازن، اسید پرستیک، کدورت، هدایت، اکسیژن محلول یا دما را می توان اندازه گیری و تنظیم کرد.

برخی از سیستم‌های کنترل قبلاً برای محیط‌های خاص طراحی شده‌اند، مانند کنترل‌کننده‌های سری CENTURIO TOWER که برای برج‌های خنک‌کننده طراحی شده‌اند یا استخرهای CENTURIO که برای مدیریت استخر طراحی شده‌اند.

مدیریت از راه دور

آنچه پیشرفته‌ترین کنترل‌کننده‌ها را متمایز می‌کند، امکان اتصال (از طریق اترنت، 3G/4G یا Wi-Fi بسته به پیکربندی) به سیستم مدیریت از راه دور آنلاین ERMES است که امکان نظارت از راه دور و تنظیم ابزارهای مختلف واقع در مکان‌های مختلف را فراهم می‌کند.

با پروتکل ارتباطی سریال MODBUS ، در عوض می‌توان ابزارهای کنترل EMEC را در ارتباط با سایر دستگاه‌ها (PLC) متصل به همان شبکه از طریق رابط RS485 قرار داد.

قرن سری
سری LD
امتوئر سری

-SERIES J
سری DIN
سری OSIN
سری قرن
قرن برای |

کنترل‌کننده‌های CENTURIO دوزینگ پمپ امک Emec

دارای سیستم‌های کنترل دیجیتال چند پارامتری هستند که به لطف رابط کاربری ساده و عرضه سخت‌افزار و نرم‌افزار با کارایی بالا، می‌توانند تمام نیازهای مدیریت دوز شیمیایی را برآورده کنند.

CENTURIO PRO راه حلی بدون سازش، کامل و همه کاره است که به تمام پارامترهای خواندن اصلی و همه مهم ترین عملکردها برای مدیریت سیستم های دوز مجهز شده است.
استخر قرن |

استخر CENTURIO برای مدیریت سیستم های استخر طراحی شده است و امکان کنترل چرخه کلر و دکلره شوک، سطح آب و دما، پمپ فیلتراسیون، پمپ جلبک کش، پمپ های لخته ساز، چراغ های استخر و بازی های آبی را فراهم می کند. این می تواند در اولویت pH کار کند و برای هر کانال، دارای انتخاب زیادی از نقاط تنظیم است، علاوه بر این امکان تنظیم بسیاری از تایمرهای قابل تنظیم را برای ارائه مناسب ترین مدیریت برای هر استخر فراهم می کند.
برج قرن |

CENTURIO TOWER راه حل خاصی است که برای مدیریت تاسیسات با برج های خنک کننده طراحی شده است، با عملکردهایی که به طور خاص برای اندازه گیری بازدارنده ها و خوردگی طراحی شده است، برای تمرکززدایی نمک برج ها با اندازه گیری رسانایی و کنترل آب تصفیه و ادغام مجدد. گزینه‌های زیادی برای دوز بیوسیدها، مهارکننده‌ها و پراکنده‌کننده‌ها و برای کنترل فاکتور غلظت در دسترس هستند.

خوراک
85-264 vac
50/60 هرتز
سری LD

چند کاناله LD |

ابزارهای LD MULTICHANNEL مجموعه ای از سیستم های تنظیم چند کاناله هستند که قادر به برآوردن طیف وسیعی از نیازها هستند. آنها کنترل کامل آب مورد تصفیه را تضمین می کنند و دوز بهینه محصولات شیمیایی را تضمین می کنند که بسته به مدل امکان تنظیم pH و پارامتر دوم را فراهم می کند.

LD MULTICHANNEL PLUS |

ابزارهای LD MULTICHANNEL PLUS دارای یک سیستم تنظیم کانال چندگانه با نقاط تنظیم با تنظیم PID هستند که قادر به پاسخگویی به طیف گسترده ای از نیازها هستند. ابزار دیجیتال اندازه گیری چندگانه، آنها اجازه تنظیم pH و پارامتر دوم را می دهند (در صورت درخواست، امکان تنظیم یک ترکیب متفاوت وجود دارد).

LDPHCLH |

ابزارهای LDPHCLH سیستم های تنظیم چند کانالی با نقاط تنظیم با تنظیم PID هستند که قادر به برآوردن طیف گسترده ای از نیازها هستند.

LDS | دوزینگ پمپ امک Emec

ابزارهای LDS مجموعه ای از سیستم های تنظیم با یک کانال هستند. دارای ورودی برای کنترل جریان، کنترل از راه دور با ERMES، ضبط دائمی داده ها (بدون باتری) با گزارش سیستم، پروب دمای PT100، ورودی آماده به کار، آلارم، برنامه ریزی شروع تاخیری دوز، جبران دمای خودکار، منوی تشخیص پروب (LDSCDIND)، تجسم مقدار پروب، سیستم‌های دوز (روشن/خاموش، پالس متناسب، PWM متناسب و PWM ثابت)، دوز خودکار یا دستی و خروجی در mA جریان (اختیاری).
LDS PLUS |

ابزارهای LDS PLUS سیستم های کنترل فردی مجهز به نقطه تنظیم با کنترل PID هستند. دارای ورودی برای کنترل جریان، کنترل از راه دور با ERMES، ضبط دائمی داده ها (بدون باتری) با ثبت سیستم، پروب دمای PT100، ورودی آماده به کار، ورودی شمارنده پالس، آلارم، برنامه ریزی شروع تاخیری دوز، جبران خودکار دما، تجسم مقدار پروب ، سیستم های دوز، دوز اتوماتیک یا دستی، خروجی جریان mA (اختیاری)، ورودی کنتور آب فعلی (اختیاری)، تمیز کردن پروب و 5 رله.

LDLOG |

دستگاه LDLOG یک سیستم ثبت مصرف مواد شیمیایی است. داده ها در یک دستگاه USB ذخیره می شوند و از دسترسی غیرمجاز محافظت می شوند. LDLOG داده ها را از حداکثر سه کنتور آب و سه سنسور جریان متصل به پمپ های اندازه گیری برای ثبت مصرف محصولات شیمیایی و مقدار آب تصفیه شده جمع آوری می کند و داده های روزانه، ماهانه و سالانه را نمایش می دهد. فایل های گزارش مقادیر دوز قبلی و جریان آب گذشته را نشان می دهد.

LDLOG MA |

دستگاه LDLOG mA یک سیستم ثبت مصرف مواد شیمیایی است. داده ها در یک دستگاه USB ذخیره می شوند و از دسترسی غیرمجاز محافظت می شوند. LDLOG mA مقدار دوز مصرفی هر روز، هر ماه و هر سال و مقدار محصول باقی مانده در مخازن (حداکثر تا چهار) را به تصویر می کشد. زنگ پایان محصول دارد.

LDOSIN |

LDOSIN سیستمی برای کنترل و دوز در سیستم های اسمز معکوس با خواندن هدایت ورودی و خروجی (ارائه شده بدون پروب رسانایی) و کنترل شستشوی غشایی است.

LDOSIN PLUS |

LDOSIN PLUS یک کنترل کننده ریزپردازنده دیجیتال برای تصفیه آب از طریق فرآیند اسمز معکوس، با رسانایی و خواندن دما است. حالت های اصلی کار عبارتند از: بدون سطح با تولید مداوم، سطح فردی، دو سطح با هیسترزیس و تولید دستی بر اساس مقدار تنظیم شده. شمارنده ورودی و شمارنده خروجی.

خوراک
85-264 vac
50/60 هرتز
MTOWER

MTOWER PLUS |

ابزارهای MTOWER PLUS یک سیستم کنترل دوز کامل در برج های تبخیری هستند . آنها تا سه کانال را به طور همزمان برای کنترل: pH یا اکسیداسیون و کاهش، کلر، هدایت یا هدایت با پروب القایی (به ترتیب مشخص می شود) و دما مدیریت می کنند. پروب ها شامل نمی شوند. به لطف سیستم کنترل اینترنت انحصاری ERMES می توان آنها را از راه دور مدیریت کرد.

MTOWER 2CH |

ابزارهای MTOWER 2 CANALI سیستم های کنترل دوز کامل در برج های تبخیر کننده هستند . آنها دو کانال را به طور همزمان برای کنترل دو مورد از پارامترهای زیر مدیریت می کنند: pH، ردوکس، کلر، ردیاب، هدایت یا هدایت با پروب القایی (به ترتیب مشخص می شود) و دما. پروب ها شامل نمی شوند. به لطف سیستم کنترل اینترنت انحصاری ERMES می توان آنها را از راه دور مدیریت کرد.

MTOWER 1CH |

TOWER 1 CANALE یک سیستم کنترل دوز کامل در برج های تبخیر کننده است . این کنترل یکی از پارامترهای زیر را مدیریت می کند: هدایت، رسانایی با پروب القایی (به ترتیب مشخص می شود) یا دما. پروب ها شامل نمی شوند. به لطف سیستم کنترل اینترنت انحصاری ERMES می توان آن را از راه دور مدیریت کرد.

خوراک
90-265 vac
50/60 هرتز
سری J

AND PRO |

ابزارهای JA PRO سیستم های تنظیم فردی (96×96) با قابلیت خواندن دما هستند. روشن/خاموش، تکانه متناسب و PID حالت های اصلی کار هستند. مجهز به یک ماژول mA و یک ماژول MODBUS برای ارتباط سریال برای اتصال به دستگاه های دیگر در شبکه RS485 و MODBUS TCP/IP. دارای: 2 مقدار تنظیم (روشن/خاموش، متناسب) برای آلارم جریان، کنترل از راه دور برای سنسور جریان، خروجی جریان (با مبدل گالوانیکی) 0-20 میلی آمپر یا 4-20 میلی آمپر متناسب با مقدار نمایش داده شده و قابل برنامه ریزی با حداقل و حداکثر مقادیر خواندن، خروجی آلارم.

J DIGITAL |

یک J DIGITAL سیستم تنظیم داخلی جداگانه (96×48) است که قادر به تطبیق با بسیاری از نیازها است. دارای: 2 مقدار تنظیم (روشن/خاموش، متناسب) برای هشدار جریان، کنترل از راه دور برای سنسور جریان، خروجی جریان (با مبدل گالوانیکی) 0÷20 میلی آمپر یا 4÷20 میلی آمپر متناسب با مقدار خوانده شده و قابل برنامه ریزی با حداقل و حداکثر مقادیر خواندن و جبران دما با سنسور NTC (J DIGITAL PH و J DIGITAL CD). گزینه حفاظت IP54

خوراک
24, 115, 230 vac
50/60 هرتز
سری DIN DIGITAL

DIN DIGITAL |

یک DIN DIGITAL سیستم تنظیم جداگانه برای نوار DIN (6 ماژول) است که می تواند با بسیاری از نیازها سازگار شود. آنها همچنین دارای: 2 مقدار تنظیم (روشن/خاموش، متناسب) آلارم جریان، کنترل از راه دور برای سنسور جریان، خروجی جریان (با مبدل گالوانیکی) 0÷20 میلی آمپر یا 4÷20 میلی آمپر متناسب با مقدار خوانده شده و قابل برنامه ریزی با حداقل و حداکثر مقادیر خواندن و جبران دما با سنسور NTC (DIN DIGITAL PH و DIN DIGITAL CD).

خوراک
24, 115, 230 vac
50/60 هرتز
OSIN DIG-SERIES

OSIN YOU |

OSIN DIG یک ابزار کنترلی برای کنترل تاسیسات اسمز معکوس است. بر روی یک پنل نصب شده و مجهز به نمایشگر LED است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *