شرکت مهار فن ابزار تامین کننده دوزینگ پمپ، سیستم تصفیه آب آشامیدنی، آنالایزر آنلاین، گریس پمپ، میکروسکوپ پروبی روبشی، دستگاه بیضی سنجی، آنالیز اشعه ایکس، دستگاه سنجش اندازه و شارژ ذرات است. شرکتی تجاری مهندسی می باشد که از سال 79 در زمینه تأمین پمپ های تزریق، گریس پمپ، سیستم تزریق کلر و اسید، تجهیزات آنالیز آب و فاضلاب، سیستم آنلاین اندازه گیری و کنترل کلر استخر و مخازن آب شرب،تجهیزات ابزاردقیق  و ایمنی فعالیت نموده و همواره با بهره گیری از ارتباطات خارجی خود، بررسی بازار های داخلی و خارجی، شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی، شرکت در پروژه های پیمانکاری و شرکت در دوره های آموزشی خارجی و آموزش نیروهای کارآزموده سعی در گسترش تجارت و همکاری با بسیاری از شرکت های ایرانی و خارجی نموده است. امکان ارائه گارانتی بر روی دستگاه، نصب دستگاه، آموزش و راه اندازی و خدمات پس از فروش نیز وجود داشته تا رضایت خاطر مشتریان هر چه بیشتر فراهم گردد زیرا رضایت مشتری همواره سرلوحه تمامی فعالیتهای انجام شده تا به امروز بوده و می باشد.

کتاب-میکروسکوپ-پروبی-روبشی

کتاب-میکروسکوپ-پروبی-روبشی

شرکت مهار فن ابزار در حال حاضر مشغول همکاری با شرکت های بسیاری در صنایع نیروگاهی، نفت، گاز و پتروشیمی است.

 پژوهش

شرکت مهارفن ابزار فعالیت خود را در بخش پژوهش از سال ١٣٨٠ با میکروسکوپ پروبی روبشی ساخت کمپانی DME دانمارک شروع نمود و هم اکنون نمایندگی انحصاری این کمپانی را در ایران و کشورهای منطقه بر عهده دارد.

همچنین این شرکت به عنوان نماینده‌ انحصاری کمپانی های معتبر SPECS , FHR , SENTECH PARTICLEMETRIX, DATAPHYSICS , EXAKT و SIGERT و Renishaw و JPK که تولید کننده ‌ انواع دستگاه ‌های لایه‌ نشانی و آنالیز سطح، دستگاه‌ های اندازه‌ گیری ضخامت لایه ‌های نازک، آنالیزورهای اندازه‌ ی ذرات و توزیع اندازه‌ ی آن‌ ها، آنالیزور پتانسیل زیتا، میکروسکوپ ‌های هم‌ کانون رامان، دستگاه های اندازه گیری زاویه تماس و کشش سطحی، آسیاب‌ های سه ‌غلطکی و بسیاری از دستگاه‌ های دیگر مرتبط با لایه ‌های نازک و موضوعات مربوط به فناوری نانو هستند در ایران فعالیت می‌ کند.
مشاوره ‌ی فنی، نصب، راه‌اندازی، آموزش و ارتقاء تجهیزات نیز توسط کارشناسان شرکت مهار فن ابزار انجام می‌شود. قابل ذکر است هر ساله برخی از کارشناسان کمپانی های سازنده جهت مشاوره با مشتریان و نشان دادن قابلیت های دستگاه در ایران حضور به هم می‌ رسانند.
شرکت مهار فن ‌ابزار با تکیه بر انتقال دانش تئوری و فنی دستگاه ‌های تحت نمایندگی این شرکت، موفق به برگزاری سمینارها و کارگاههای آموزشی در دانشگاه ‌ها و مراکز پژوهشی سراسر کشور با حضور اساتید و دانشجویان شده است.

صنعت

ProMinent Orlita Evolution 3 Hydraulic Diaphragm Metering Pump

پمپ تزریق مواد شیمیایی

فعالیت های تخصصی بخش صنعت این شرکت به عنوان نماینده انحصاری و مرکز فروش و پشتیبانی کمپانی پرومیننت ‌ProMinent آلمان در ایران در زمینه صنایع پتروشیمی، نفت، گاز، آب و پساب، نیروگاه، شیمیایی، رنگ، غذایی، دارویی، استخرهای شنا به هفت دسته تقسیم می‌ شود:

۱- پمپ‌ های دوزینگ ( دوزینگ پمپ ) یا میترینگ(Dosing Pumps and Metering Pumps)

2- پمپ ‌های رفت و برگشتی(جابجایی مثبت) با استاندارد API 674 , 675

(Reciprocating Pumps (Positive displacement) with API 674, 675)

3- پمپ ‌های تزریق با دبی قابل تنظیم (Controlled volume pumps)

4- پکیج‌ های تزریق مواد شیمیایی (Chemical Injection Packages (CIP

5- آنالیز شیمیایی، پوشش محدوده وسیعی از آنالیزورهای On-line الکترودی

۶-  سیستم ‌های گندزداییUV، ازن (Ozone)، دی‌ اکسید کلر، کلر، سیستم کنترل اتوماتیک پارامترهای برج خنک‌ کننده و سیستم کنترل اتوماتیک پارامترهای استخر شنا

۷- سیستم های دوزینگ پودر و آماده سازی محلول پلی الکترولیت

 

پارامترهای قابل اندازه گیری
pH – هدایت- کلر (آزاد – آلی – کل)- اکسیژن محلول- ORP- برم- فلوراید- دی اکسید کلر- کلریت- ازن- پراکسید هیدروژن- پراستیک اسید- دما